Strona główna
Praca
Tutaj jesteś
Praca Wysyłanie skutecznego mailingu

Wysyłanie skutecznego mailingu w Magento

Data publikacji 27 października 2021

Magento to aktualnie jedno z najbardziej popularnych oprogramowań przeznaczonych do tworzenia sklepów internetowych dla sektora B2B i B2C, który wykorzystywany jest w co dziesiątym sklepie na świecie. W celu zadbania o jego właściwe funkcjonowanie w zakresie marketingu, stosowane są odpowiednie narzędzia pozwalające na optymalizację strony w wyszukiwarkach, zwiększenie liczby wyświetleń strony czy uzyskanie większej sprzedaży oferowanych produktów i usług. Czym dokładnie jest oprogramowanie Magento i o jakie narzędzia warto wzbogacić strony stworzone przy jego pomocy? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Czym jest Magento?

Otwarte programowanie Magento to platforma e-commerce pozwalająca na tworzenie sklepów internetowych o różnej wielkości – doskonale sprawdza się ona zarówno podczas prowadzania zwykłego sklepu internetowego, jak i jako platforma przeznaczona do sprzedaży hurtowej. Szereg dostępnych funkcjonalności oraz dodatkowych modułów w jakie można wyposażyć oprogramowanie Magento sprawia, że proces sprzedaży prowadzony na tej platformie może być całkowicie zautomatyzowany, co aktualnie jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących odniesienie sukcesu w bramy sprzedaży internetowej. Zastosowanie odpowiedniej rozwiązań pozwala na zintegrowanie poszczególnych systemów oraz zadbanie o prowadzenie kompleksowych działań marketingowych w obrębie danej platformy, które przełożą się na liczbę wyświetleń strony i generowaną sprzedaż oferowanych produktów lub usług.

Narzędzia marketingowe do Magento – na co warto się zdecydować?

Skuteczny emailing to jedna z najczęściej stosowanych form marketingu internetowego, której właściwe przeprowadzanie pozwala na uzyskanie wymiernych korzyści w postaci większej liczby odsłon strony internetowej i dużej liczby generowanych sprzedaży. Chcąc zadbać o ten aspekt prowadzenia dzielności internetowe warto sięgać po sprawdzone rozwiązania, których wybór będzie gwarancją uzyskania pozytywnych efektów prowadzonych działań. Jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku jest narzędzie do Magneto oferowane przez Freshmail.pl, które stanowi sprawdzony system email marketingu pozwalający na tworzenie formularza zapisu na newsletter oraz wysyłanie maili promocyjnych i informacyjnych z Magento za pomocą aplikacji FreshMail.

Narzędzie oferowane przez Freshmail.pl to kompleksowe rozwiązanie marketingowe. Jego zastosowanie to gwarancja uzyskanie wysokiej skuteczności i dużego wskaźnika dostarczalności maili, co jest kluczowe podczas prowadzenia kampanii mailingowych. Freshmail stwarza nieograniczone możliwości personalizowania kampanii, tworzenia raportów z wysyłek oraz możliwości optymalizacji email marketingu. Wszystko to przy zastosowaniu intuicyjnego w obsłudze interfejsu pług and play oraz zagwarantowanej pomocy specjalistów.

samochody ciężarowe

Redakcja livespot.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Wysyłanie skutecznego mailingu