WIEDŹMIN 4 POTWIERDZONY

Igor Bebkiewicz ciekawostki przecieki newsy

Adam Kiciński, prezes CD Projekt w wywiadzie dla stacji TVN24 BiS potwierdził, że studio nie zamierza porzucić wiedźmińskiego klimatu. Jednak na oficjalną zapowiedź przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Wiedźmin 3 był genialną grą, która w wyścigu do mnóstwa nagród pokonał takie tytuły jak Fallout 4 od Bethesdy i Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od Konami. W ten sposób pobił rekord otrzymanych nagród w historii gier.

Kolejne części wiedźmina?

Za wcześnie jest aby o tym mówić ale oczywiście to nie jest tak, że my zapominamy o tym brandzie... Byłoby to nie fair wobec fanów." - tak Adam Kiciński odpowiedział na pytanie o kolejne części Wiedźmina.

Wiedźmin 3 wydany w 2015 roku zdobył wiele nagród i wciąż cieszy się dobrą sprzedażą. Podobnie jest z dodatkami wydanymi po premierze, które spodobały się fanom serii. Sukces gry wpływa znacząco na oczekiwania wobec nowej, futurystycznej produkcji i myśli o kolejnych tytułach z wiedźmińskiej serii. CD Projekt Red skupia się głównie obecnie nad Cyberpunk 2077 i promocjami, których sporej liczby możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.


Potwierdziliśmy informację u źródła i autor wpisu z zagranicznego serwisu (Fraghero) na którym się wzorowaliśmy opierał swoją informację na faktycznej wypowiedzi producenta z CD Projekt RED ale połączył ją z materiałem TVN24 BiS z 2015 roku bazując na bardzo ogólnej informacji. Niestety wspomniana strona nie pokazuje daty publikacji materiału i to był główny powód naszego niedopatrzenia. Po potwierdzeniu informacji nadal słowa Adama Kicińskiego są prawdą jednak w świetle czasu ich wypowiedzi są raczej bardzo ogólnym stwierdzeniem informującym fanów, że zaraz po premierze 3 studio wie, że nie może tak po prostu odciąć się od fanów i porzucić marki gier z świata Wiedźmińskiego.© 2017 The Web Cookies. All rights reserved.