Polecane transmisje


Zobacz nowy film animowany promujący Hearthstone

"Przy kominku" to nowy, krótki film animowany promujący grę Hearthstone. Sprawdźcie co przygotował Blizzard bowiem naprawdę warto poświęcić te kilka minut na tą krótką animację.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Świętuj premierę DLC Rycerze Mroźnego Tronu jedząc lody!

21 sierpnia od 12 do 20:00 w centrum handlowego Arkadia będziecie mogli spróbować darmowych lodów inspirowanych grą Hearthstone. Wszystko z okazji premiery DLC Rycerze Mroźnego Tronu. Warszawa jest jednym z przystanków na których zatrzymuje się mroźna ciężarówka podążająca trasą Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza aż na Gamescom. Spróbujecie Rożka Mrozu?

Igor Bebkiewicz

Do Hearthstone zawitała aktualizacja 8.4

Blizzard wprowadza aktualizację Hearthstone i zmiany balansu w karcie Podziemne jaskinie. Wprowadzono też kilka mniej istotnych zmian takich jak dodanie nowych rewersów kart. Już teraz rozpoczęta została przedsprzedaż najnowszego rozszerzenia do gry o nazwie Rycerze Mroźnego Tronu, a umiejscowienie nowego rozszerzenia powinno pozytywnie wpłynąć na popularność karcianki.

Kamil Pruchniewski

Hearthstone dostanie DLC Rycerze Mroźnego Tronu

Blizzard oficjalnie zapowiedział, że gra Hearthstone otrzyma kolejne DLC - Rycerze Mroźnego Tronu. Na YouTube pojawił się nawet pierwszy trailer tego dodatku, również w polskiej wersji.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje