Polecane transmisje


Do Hearthstone zawitała aktualizacja 8.4

Blizzard wprowadza aktualizację Hearthstone i zmiany balansu w karcie Podziemne jaskinie. Wprowadzono też kilka mniej istotnych zmian takich jak dodanie nowych rewersów kart. Już teraz rozpoczęta została przedsprzedaż najnowszego rozszerzenia do gry o nazwie Rycerze Mroźnego Tronu, a umiejscowienie nowego rozszerzenia powinno pozytywnie wpłynąć na popularność karcianki.

Kamil Pruchniewski

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Hearthstone dostanie DLC Rycerze Mroźnego Tronu

Blizzard oficjalnie zapowiedział, że gra Hearthstone otrzyma kolejne DLC - Rycerze Mroźnego Tronu. Na YouTube pojawił się nawet pierwszy trailer tego dodatku, również w polskiej wersji.

Igor Bebkiewicz

Streamer zawieszony za pokazywanie exploita

DisguisedToastHS dostał 4-dniową blokadę po tym jak podczas swojej transmisji pokazywał widzom exploit w Hearthstone umożliwiający szybką wygraną. Oczywiście przy tym sam poinformował Blizzarda o znalezionym błędzie. Twórcy gry jednak postanowili go nagrodzić w dość nieoczekiwany sposób zawieszając jego konto.

Igor Bebkiewicz

W Hearthstone jest już 70 milionów graczy!

W Hearthstone gra już ponad 70 milionów graczy. Z okazji tak niesamowitego wyniku Blizzard postanowił rozdawać darmowe pakiety kart. Odbierzecie je po zalogowaniu do gry.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje