Polecane transmisje


PlayerUnknown’s Battlegrounds z niesamowitymi wynikami!

Niedawno gra PlayerUnknown’s Battlegrounds przebiła GTA V, a już teraz tytuł od Bluehole jest najpopularniejszą grą na Steam nie stworzoną przez Valve. W pierwszej trójce gier mogących pochwalić się najliczniejszymi grupami graczy przed PUBG jest jeszcze tylko CS:GO i Dota 2. PlayerUnknown’s Battlegrounds przebiło już nawet Fallout 4.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Już w przyszłym tygodniu do Playerunknown's Battlegrounds trafi nowa broń

W nadchodzącej aktualizacji do gry Playerunknown's Battlegrounds trafi Mk14 EBR czyli zmodyfikowana wersja karabinu M14.

Igor Bebkiewicz

Turniej Battlegrounds na Gamescom 2017

Studio odpowiedzialne za popularną grę Battlegrounds szykuje turniej na targi Gamescom, który odbędzie się w trakcie trwania imprezy. Przez cztery dni 80 najlepszych graczy wybranych spośród społeczności zetrze się w boju ku uciesze widzów. Pula nagród ma wynieść $350 000 i zostanie ufundowana ze sprzedaży skrzynek ze skórkami jakie trafią do gry. Mamy może tutaj jakiegoś gracza, który załapał się do grona szczęśliwców?

Bartek Świrta

Sprzedano już ponad 5 milionów kopii Playerunknown's Battlegrounds!

Zgodnie z danymi udostępnionymi przez serwis SteamSpy liczba sprzedanych kopii gry Playerunknown's Battlegrounds na Steam przekroczyła już próg 5 milionów.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje