Gdzie obejrzysz galę KSW 40?

Dzisiejszą galę KSW 40 rozgrywającą się w Dublinie obejrzycie przede wszystkim w telewizji. Z pomocą systemu PPV pozwoli Wam galę obejrzeć stacja Cyfrowego Polsatu. Natomiast w sieci legalnie po wykupieniu dostępu zobaczycie galę na stronie KSWTV.com oraz za pośrednictwem aplikacji Ipla. W obu wypadkach dostęp kosztuje 40 zł.

KSW 40: Dublin live on PPV

Posted by KSW on Sonntag, 15. Oktober 2017
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Streamerzy zostali wyrzuceni z Twitch Party!

Okazuje się, że impreza jaką jest Twitch Party nie może być streamowana na żywo. Dlatego część streamerów w tym między innymi Andy Milonakis, Boneclinks i EXBC musieli przerwać transmisje bądź opuścić miejsce imprezy. Każdy z nich był o tym informowany między innymi przez Hassana (pracownik Twitch). Ten z kolei nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród streamerów.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Kolekcjonerska edycja Gran Turismo Sport zawiera prawdziwy samochód!

Kolekcjonerska edycja Gran Turismo Sport przygotowana przez Sony Tajwan jest naprawdę niesamowita. Zawiera oczywiście grę w wersji na PS4, konsolę PS4 Pro, PS VR, PS Plus na 12 miesięcy, telewizor Bravia 4K HDR OLED KD-65A1, kierownicę Thrustmaster T-GT, fotel APIGA AP1 i co najważniejsze samochód, którym jest Mazda MX-5.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Politycy chcą usunąć loot boxy z gier

Daniel Zeichner, który jest posłem partii Labour podjął poważne kroki w celu zwalczania hazardu w grach wideo. Złożył on w brytyjskim parlamencie stosowny wniosek, który przybliżyć ma sprawującym władzę w Wielkiej Brytanii osobom narastający problem z hazardem i loot boxami w grach.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje