Polecane transmisje


Świętuj premierę DLC Rycerze Mroźnego Tronu jedząc lody!

21 sierpnia od 12 do 20:00 w centrum handlowego Arkadia będziecie mogli spróbować darmowych lodów inspirowanych grą Hearthstone. Wszystko z okazji premiery DLC Rycerze Mroźnego Tronu. Warszawa jest jednym z przystanków na których zatrzymuje się mroźna ciężarówka podążająca trasą Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza aż na Gamescom. Spróbujecie Rożka Mrozu?

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Do Hearthstone zawitała aktualizacja 8.4

Blizzard wprowadza aktualizację Hearthstone i zmiany balansu w karcie Podziemne jaskinie. Wprowadzono też kilka mniej istotnych zmian takich jak dodanie nowych rewersów kart. Już teraz rozpoczęta została przedsprzedaż najnowszego rozszerzenia do gry o nazwie Rycerze Mroźnego Tronu, a umiejscowienie nowego rozszerzenia powinno pozytywnie wpłynąć na popularność karcianki.

Kamil Pruchniewski

Hearthstone dostanie DLC Rycerze Mroźnego Tronu

Blizzard oficjalnie zapowiedział, że gra Hearthstone otrzyma kolejne DLC - Rycerze Mroźnego Tronu. Na YouTube pojawił się nawet pierwszy trailer tego dodatku, również w polskiej wersji.

Igor Bebkiewicz

Streamer zawieszony za pokazywanie exploita

DisguisedToastHS dostał 4-dniową blokadę po tym jak podczas swojej transmisji pokazywał widzom exploit w Hearthstone umożliwiający szybką wygraną. Oczywiście przy tym sam poinformował Blizzarda o znalezionym błędzie. Twórcy gry jednak postanowili go nagrodzić w dość nieoczekiwany sposób zawieszając jego konto.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje