Polecane transmisje


Blizzard na Gamescom 2017

Jeśli nie możecie wybrać się na tegoroczne targi Gamescom ale bardzo chcecie na żywo oglądać to co prezentuje Blizzard to mam dla Was dobrą wiadomość - na YouTube bedzie dostępna transmisja na żywo. Codziennie. Na targach odbędzie się między innymi premiera filmu animowanego z uniwersum Overwatch i finały Hearthstone Global Games.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Twitch pozwoli na wyszukiwanie streamów z Overwatch po bohaterach

Już niedługo Twitch wprowadzi specjalne filtry, które pozwolą na wyszukiwanie streamów z Overwatch po bohaterach, a streamy z Hearthstone po klasach i trybach gry.

Igor Bebkiewicz

Oto ojciec roku! Zbudował córce mecha z Overwatch!

Cosplayer Mike Carambat zbudował swojej córce wielkiego mecha z gry Overwatch. W wirtualnej wersji wykorzystywała go D.Va, a w prawdziwej za jego sterami zasiądzie Amanda, która jest cosplayerką i wciela się w bohaterkę gry Blizzarda. Wideo prezentujące mecha znajdziecie w linku poniżej.

Igor Bebkiewicz

Overwatch w wersji GOTY niedługo w sklepach

28 lipca na sklepowe półki trafi fizyczna wersja Overwatch: Game of the Year Edition. Premiera cyfrowej wersji miała miejsce w maju. Wersja GOTY zawiera sporo dodatków cyfrowych nie tylko do Overwatch więc jest naprawdę warta zainteresowania.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje