Polecane transmisje


Twitch rozda za złote karty do Hearthstone

Już w przyszłym miesiącu gracze Hearthstone będą mogli cieszyć się darmowymi pakietami złotych kart, które otrzymają od Twitcha. Wszystko co będą musieli zrobić to być jedynie subskrybentami usługi Twitch Prime. Promocja potrwa od 8 listopada do 9 stycznia. W tym czasie użytkownicy Twitch Prime będą mogli odebrać specjalny kod i wykorzystać go na stronie Blizzarda. W ten sposób staną się posiadaczami specjalnego pakietu kart.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Zobacz nowy film animowany promujący Hearthstone

"Przy kominku" to nowy, krótki film animowany promujący grę Hearthstone. Sprawdźcie co przygotował Blizzard bowiem naprawdę warto poświęcić te kilka minut na tą krótką animację.

Igor Bebkiewicz

Świętuj premierę DLC Rycerze Mroźnego Tronu jedząc lody!

21 sierpnia od 12 do 20:00 w centrum handlowego Arkadia będziecie mogli spróbować darmowych lodów inspirowanych grą Hearthstone. Wszystko z okazji premiery DLC Rycerze Mroźnego Tronu. Warszawa jest jednym z przystanków na których zatrzymuje się mroźna ciężarówka podążająca trasą Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza aż na Gamescom. Spróbujecie Rożka Mrozu?

Igor Bebkiewicz

Do Hearthstone zawitała aktualizacja 8.4

Blizzard wprowadza aktualizację Hearthstone i zmiany balansu w karcie Podziemne jaskinie. Wprowadzono też kilka mniej istotnych zmian takich jak dodanie nowych rewersów kart. Już teraz rozpoczęta została przedsprzedaż najnowszego rozszerzenia do gry o nazwie Rycerze Mroźnego Tronu, a umiejscowienie nowego rozszerzenia powinno pozytywnie wpłynąć na popularność karcianki.

Kamil Pruchniewski

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje