Overwatch w wersji GOTY niedługo w sklepach

28 lipca na sklepowe półki trafi fizyczna wersja Overwatch: Game of the Year Edition. Premiera cyfrowej wersji miała miejsce w maju. Wersja GOTY zawiera sporo dodatków cyfrowych nie tylko do Overwatch więc jest naprawdę warta zainteresowania.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Według Wikipedii Overwatch to kopia Paladins

Po wpisaniu w Google frazy "Overwatch" uzyskujemy wyniki wśród których znajduje się oczywiście opis gry zaciągnięty z Wikipedii, a w nim kwiatek "Jest kopią gry Paladins". Niestety Wiki chyba nie do końca panuje nad tym co dodają do niej ludzie. Bowiem same daty premiery obu gier już wskazują na co innego. Overwatch pojawił się 24 maja 2016 roku, a Paladins 16 września 2016 roku. Testy pierwszej gry również odbywały się znacznie wcześniej niż Paladins.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

To jednak nie Terry Crews użyczył głosu Doomfistowi

Jak się okazuje, to nie Terry Crews znany z reklam Old Spice użyczył głosu Doomfistowi. Sprawdźcie zatem kogo głos słyszymy podczas gry. Nas to nieco zaskoczyło biorąc pod uwagę szum jaki wywołał Terry przed pojawieniem się Doomfista w grze.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Doomfist i jego combo ciosy

Doomfist jest pierwszą postacią w Overwatch, która może tworzyć combo z potężnych ciosów. Sprawdźcie jak to wygląda w praktyce.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje