Overwatch darmowy weekend!

Już dzisiaj o 20:00 naszego czasu powinna zostać udostępniona produkcja studia Blizzard na PC, Xbox One i PS4. Podczas darmowego weekendu będzie można grać z graczami, którzy posiadają pełną wersję. Do naszej dyspozycji dostaniemy w pełni funkcjonalną grę, która będzie ograniczona czasowo do niedzieli. Dołączcie do Overwatch!

Krystian Rozwag

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Mapa Junkertown już dostępna w Overwatch

Do Overwatch trafiła najnowsza mapa - Junkertown. Na załączonym materiale wideo możecie zobaczyć prezentację nowego pola bitwy typu Eskorta. Mapa dostępna jest we wszystkich wersjach gry.

Igor Bebkiewicz

Overwatch za darmo!

Już od 22 (od 20:00) do 26 września będziecie mogli pograć zupełnie za darmo w futurystyczną strzelankę Blizzarda - Overwatch. Specjalna promocja pojawi się na PC, PS4 i Xbox One. W darmowej wersji będziecie mieli dostęp do wszystkich bohaterów i 16 map oraz wszystkich trybów. Jeśli kupicie grę po darmowym weekendzie to Wasze postępy zdobyte w ciągu tych kilku dni zostaną zachowane i przeniesione do pełnej wersji gry.

Igor Bebkiewicz

Tak powstał film Overwatch: Pobudka

Jeśli jesteście ciekawi jak powstawał najnowszy film animowany Overwatch: Pobudka to koniecznie sprawdźcie wideo przedstawiające pracę ekipy Blizzarda nad niedawno opublikowanym filmem od kulis.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje