Polecane transmisje


Andy Serkis wciela się w Golluma aby przeczytać tweety Donalda Trumpa

Andy Serkis znany z roli Golluma z filmu Władca Pierścieni w programie The Late Show with Stephen Colbert wcielił się w Golluma aby przeczytać tweety Donalda Trumpa. Dało to dość zabawny efekt.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Policja przez miesiąc kontrolowała drugi co do wielkości internetowy rynek z narkotykami

Europol powiadomił, że przez miesiąc holenderska policja kontrolowała drugi co do wielkości internetowy rynek z narkotykami - Hansa. 20 lipca zostały zamknięte dwa największe internetowe rynki narkotykowe - wcześniej wspomniana Hansa i AlphaBay. Z oświadczenia prasowego wydanego przez Europol możemy wyczytać, że cała akcja pochłonęła miesiące przygotowań jednak doprowadziło to do osiągnięcia zamierzonego celu i zamknięcia rynków na których dostępnych było aż 350 tys. towarów w tym broń i narkotyki.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Za tego mema autor dostał 20 tysięcy dolarów

Oto i zwycięzca 20 tysięcy dolarów w konkursie “Great CNN Meme War” za którego organizacją stał Alex Jones. Trzeba przyznać, że ktoś się napracował przy edycji.

Igor Bebkiewicz

Nowy trailer Wolfenstein: The New Colossus

W najnowszym materiale Bethesda przedstawia wydłużoną wersję programu "German or Else...". Po wygranej nazistów wypowiadanie się lub pisanie w języku angielskim jest surowo zakazane, co skutkuje karami. Po zakończeniu programu, dostajemy również połączenie starych scen z poprzedniego zwiastunu z nowymi.

Krystian Rozwag

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje