Bot firmy OpenAI mistrzem Dota 2

Podczas turnieju The International 2017 (który oficjalnie wygrał Team Liquid) rozegrano mecze 1 vs 1, gdzie po jednej stronie stanęli gracze tacy jak Dendi, SumaiL i Arteezy, a po drugiej oprogramowanie firmy OpenAI, które wygrało wszystkie swoje mecze zostając nieoficjalnie mistrzem Doty 2. Dobry pokaz technologii w postaci bota?

Dowiedz się więcej
Krystian Rozwag

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

The International 2017 z największą pulą nagród w historii esportu!

Aktualna pula nagród The International 2017 wynosi 20817287 USD. Jest to oczywiście większa kwota niż ta, która była obecna w puli nagród The International 2016 (20770460 USD), a prócz tego jest to największa pula nagród w historii esportowych turniejów.

Igor Bebkiewicz

Immortal Treasure II z nowymi itemami dostępne od dziś w Dota 2

Dota 2 otrzymała Immortal Treasure II czyli zestawem nowych itemów dla Pudge, Bloodseeker, Lina, Treant Protector, Elder Titan oraz Chaos Knight. Wszyscy właściciele Battle Pass mogą znaleźć Immortal Treasure II w zbrojowni.

Igor Bebkiewicz

Kampania Siltbreaker już jest w grze Dota 2

Kampania, którą przechodzić będziecie w trybie kooperacji trafiła już do gry Dota 2. Dostęp do niej uzyskacie po zakupie Przepustki Bitewnej The International 2017 za 9,99 USD. W przyszłym miesiącu pojawić się ma drugi akt tej kampanii.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje