Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Movavi Video Suite

Movavi Video Suite 2022

Data publikacji 26 listopada 2021

Takiego, który pozwoli Ci tworzyć profesjonalne produkcje i pokazy slajdów? W takim razie zdecyduj się na Movavi Video Suite 2022. Oprogramowanie to wyposażone jest w wiele przydatnych funkcji, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, korzystać z niego mogą zarówno doświadczeni twórcy, jak i osoby początkujące.

Co potrafi Movavi Video Suite 2022

Oprogramowanie to zapewnia nieograniczone opcje montażu wideo. W Twój materiał filmowy możesz z łatwością wkomponować muzykę, dodać dźwięki, napisy, efekty wizualne lub atrakcyjne przejścia. Możesz dzielić i łączyć klipy, usuwać niepotrzebne fragmenty i dodawać inne. Dowolnie kadrować i zestawiać ze sobą interesujące ujęcia. Oprogramowanie zapewnia bogate zasoby filtrów (do dyspozycji masz ich 160), przejść i napisów. Możesz wzbogacić Twoją produkcję o atrakcyjne efekty specjalne, takie jak np. zwolnione tempo lub Chroma Key. By usprawnić pracę, możesz skorzystać z automatycznego kreatora filmów z klipów i zdjęć. Program ten odznacza się prostą i intuicyjną obsługą, oraz przejrzystym interfejsem. Pracować w nim mogą także osoby o mniejszym doświadczeniu lub początkujące. Movavi Video Suite 2022 zawiera wiele przydatnych aplikacji, wspomnieć można tu np.o efektywnym konwerterze wideo obsługującym ponad 180 formatów multimedialnych. Movavi Video Suite 2022 – dodatkowe funkcje i ułatwienia – Szybka konwersja – możesz konwertować pliki wideo, audio i zdjęcia, bez utraty jakości.
Movavi Video Suite 2022 obsługuje ponad 180 formatów, takich jak np. AVI, MKV, MOV; AAC, MP4, MP3, GIF, JPG, i innych.

  • Wypalanie płyt DVD

– Twoje produkcje możesz nagrywać na płyty CD, DVD lub Blu-ray. – Przechwytywanie ekranu – obraz możesz kadrować i nagrywać z kamerki internetowej.

  • Tworzenie pokazu slajdów – w kilku krokach możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające projekty.
  • Publikacja online – Twoje klipy wideo możesz umieszczać na popularnych portalach, takich jak np. YouTube.

Gdzie kupić Movavi Video Suite 2022

Zainteresował Cię ten program? W takim razie odwiedź sklep Vebo.pl. Znajdziesz tam bardzo atrakcyjne ceny i sprawną obsługę. Możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie licencję.

Wersja niekomercyjna umożliwia korzystanie z oprogramowania do celów osobistych. Natomiast licencja komercyjna przeznaczona jest dla firm lub innej osoby prawnej i uprawnia do używania programu w celach komercyjnych, lub biznesowych. Odwiedź sklep Vebo.pl i twórz kreatywne filmy z Movavi Video Suite 2022!

Materiał partnera

samochody ciężarowe

Redakcja livespot.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

organizacja wesel