KUPONY OD GEARBEST DZIĘKI KTÓRYM KUPICIE TAŃSZE GADŻETY

Igor Bebkiewicz okazje newsy sponsorowany

Z okazji 3 urodzin sklepu GearBest macie do wykorzystania mnóstwo kuponów obniżających ceny elektronicznych gadżetów nawet o kilkanaście procent. Oczywiście kupony działają jedynie z produktami nieprzecenionymi w wyniku innej promocji.

Produkty marki Xiaomi możecie kupić z kuponami oferującymi zniżki 8% i 10%.
Z produktów Xiaomi dostępnych w sklepie GearBest polecamy:
- Xiaomi Redmi 4 (3GB RAM 32GB ROM)
- Xiaomi Redmi 4 (2GB RAM 16GB ROM)Produkty marki Motospeed możecie zakupić z kuponem gwarantującym 10-procentową zniżkę. Z oferty tej firmy polecamy klawiatury:
- Motospeed Inflictor CK104
- Motospeed K87S (podobna nieco do klawiatury Hykker, która niedawno była sprzedawana w Biedronce)Produkty marki Elephone dzięki kuponom kupicie z rabatem 8%.
Z produktów marki Elephone polecamy:
- Elephone S7 Mini

Oprócz tego znajdziecie kupony oferujące kilkunastoprocentowe zniżki na prodkty: JISIWEI, megir, skone, Angela Bos, ochstin, Nanka, AUSTINBEM, Sricam, Nitecore, Teclast i wiele innych. Oprócz przecenionych smartfonów i tabletów kupicie również elektronarzędzia i mini AGD. Po wybraniu odpowiedniego kuponu pojawi się on w Waszym profilu w zakładce "My Coupons". Tam też sprawdzicie listę wszystkich aktualnie dostępnych dla Was kuponów. Przy każdym kuponie na liście dostępny jest kod, który wklejacie w odpowiednim miejscu przy potwierdzaniu zakupów w koszyku. Tych, którzy mają jakiekolwiek problemy z zakupami w sklepie GearBest odsyłamy do naszego poradnika.

Kupony znajdziecie tutaj

alt alt


© 2017 The Web Cookies. All rights reserved.