Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś
Zakupy Karta paliwowa

Karta paliwowa nie tylko dla dużych flot

Data publikacji 18 listopada 2021

Wśród części przedsiębiorców wciąż panuje przekonanie, że karty paliwowe to rozwiązanie przeznaczone głównie dla dużych, posiadających wiele pojazdów przedsiębiorstw. Warto jednak wiedzieć, że sytuacja na rynku kart paliwowych uległa zmianie, a firmy posiadające je w swojej ofercie wychodzą naprzeciw potrzebom podmiotów z sektora MŚP. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie małe firmy stanowią główną część naszej gospodarki. Wśród usługodawców proponujących rozwiązania dla małych, średnich oraz mikroprzedsiębiorstw znajduje się między innymi oferta firma FLOTEX POLSKA.

Jakie korzyści daje wykorzystanie karty flotowej w małej firmie?

Podobnie jak w przypadku dużych podmiotów, także dla niewielkich przedsiębiorstw karta flotowa oznacza wiele korzyści. Przede wszystkim przedsiębiorcy z tego sektora mogą liczyć na oszczędności finansowe wynikające z rabatów przysługujących na zakupy paliwowe. Dzięki zniżkom właściciele pojazdów mogą zaoszczędzić nawet kilkanaście groszy na każdym litrze tankowanego paliwa na stacjach ORLEN, Bliska, BP, Shell oraz AMIC.

Nie tylko oszczędności – ważne jest także wygoda

Klienci biznesowi korzystający z kart paliwowych dostarczanych przez FLOTEX POLSKA mogą liczyć również na liczne udogodnienia. Są one związane np. z usługą mapy cen, która pozwala weryfikować ich wysokość na stacjach paliw w całej Polsce. Ceny są opracowane na podstawie zakupów paliwowych dokonywanych przez użytkowników kart paliwowych FLOTEX POLSKA.
Posiadanie karty paliwowej to duży komfort i usprawnienie pracy. Dzięki nim można dokonywać zakupów paliwowych w systemie prepaid, przez co pracownik nie musi posiadać przy sobie gotówki, aby móc zatankować pojazd służbowy.

Karty paliwowe to także udogodnienie dla działów księgowych w przedsiębiorstwach. Firmy wykorzystujące wspomniane karty raz w miesiącu otrzymują fakturę zbiorczą, która obejmuje wszystkie płatności za dany okres. Do rozliczenia dołączany jest także załącznik zawierający szczegółowe informacje na temat każdej ze zrealizowanych transakcji. Dzięki temu ewidencja poniesionych kosztów staje się znacznie prostsza dla księgowości. Możliwe jest także pobieranie – za pośrednictwem strony internetowej – analogicznego zestawienia w celu szczegółowej analizy danych.

Klienci biznesowi mogą wybrać spośród kilku rodzajów kart paliwowych, znajdujących się w ofercie FLOTEX POLSKA. Dzięki temu mogą indywidualnie dostosować ofertę do potrzeb firmy, wybierając optymalne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić najwięcej.

samochody ciężarowe

Redakcja livespot.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Karta paliwowa