Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś
Zakupy Jakie odkurzacze wybrać dla alergika

Jakie odkurzacze wybrać dla alergika?

Data publikacji 26 października 2021

Wybierając odkurzacz do domu, większość osób kieruje się tym, jaką moc, pojemność, czy dodatkowe końcówki mają poszczególne sprzęty. Inaczej sprawa wygląda w przypadku osób cierpiących na alergię, ponieważ w ich przypadku niezwykle ważnym kryterium jest to, żeby odkurzacz dla alergików nie tylko doskonale zbierał kurz, sierść i inne zabrudzenia, ale miał również dodatkowe udogodnienia pomagające zniwelować objawy alergii.

Odkurzacz do zadań specjalnych

Podczas zakupu odkurzacza do domu, w którym przebywają alergicy, warto zwrócić szczególną uwagę na to, aby sprzęt posiadał specjalny filtr, firmą, która przoduje w tego rodzaju rozwiązaniach jest bez wątpienia Numatic, który posiada filtr przeciwalergiczny MICROTEX®. Czemu warto wybrać odkurzacz z filtrem? Często alergicy bardzo źle znoszą sierść oraz kurz. Podczas odkurzania zwykłym sprzętem dostępnym w marketach oczywiście wciągamy zanieczyszczenia do środka odkurzacza, jednak specjalne udogodnienia w postaci filtra przeciwalergicznego sprawiają, że nawet najmniejsze drobinki kurzu są wciągane przez sprzęt do środka. Sklep Wdomu24.pl w swojej ofercie posiada kolekcję odkurzaczy, które sprawią, że jakość życia osób cierpiących na alergię ulegnie znacznej poprawie.

Odkurzacze Numatic – idealny wybór dla alergików

Odkurzacze Numatic są cenione ze względu na fakt, że jest to odkurzacz dla alergików, który przez wiele osób uważany jest za najlepsze tego typu rozwiązanie znajdujące się na rynku RTV/AGD. Wysokiej jakości filtry przeciwalergiczne MICROTEX® sprawiają, że nawet zanieczyszczenia, których nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem, znikną z naszego mieszkania i pozwolą nam cieszyć się przestrzenią wolną od dodatkowych czynników wywołujących objawy alergii. Jednak nie tylko filtr antyalergiczny zasługuje na szczególne uznanie, również standardowy, niezwykle wydajny filtr TRITEX®, który w połączeniu z trójwarstwowym workiem HEPA-FLO® stanowi bardzo skuteczną ochronę przed kurzem i roztoczami.

Odkurzacze Dibea – sprzęt do zadań specjalnych

Odkurzacze Dibea to sprzęt dla każdego, kto pragnie kompleksowo zadbać o swój dom i usunąć z mieszkania wszelkie roztocza i bakterie. Wśród odkurzaczy Dibea możemy wyróżniać te, które idealnie nadają się do czyszczenia takich miejsc jak meble, materace, zasłony oraz wszelkiego rodzaju akcesoria domowe. W ten sposób możemy wyeliminować z mieszkania praktycznie wszystkie znajdujące się w nim alergeny. Dobrą informacją jest również to, że możemy wybrać model odkurzacza, który daje nam możliwość użycia funkcji mopowania, co sprawia, że usuwanie zanieczyszczeń jest bardziej efektowne, niż kiedykolwiek wcześniej.

samochody ciężarowe

Redakcja livespot.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Karta paliwowa