Strona główna
Dom
Tutaj jesteś
Dom odkurzacz bezprzewodowy dla dużej rodziny

Jaki odkurzacz bezprzewodowy dla dużej rodziny?

Data publikacji 8 marca 2021

Odkurzanie mieszkania zamieszkiwanego przez wieloosobową rodzinę to nie lada wyzwanie. To dlatego tak bardzo ważne jest zaopatrzenie się przez nas w sprzęt, który szybko i skutecznie wyczyści każdą powierzchnię. Jaki odkurzacz bezprzewodowy sprawdzi się zatem idealnie w dużej rodzinie?

Odkurzacz bezprzewodowy dla dużych rodzin – najważniejsze cechy

Odkurzacz na baterie dla dużej rodziny powinien się cechować przede wszystkim dużą pojemnością pojemnika, dokładnością czyszczenia oraz możliwością pracy na jednym ładowaniu przez więcej niż pół godziny. Dzięki temu dokładnie i szybko wyczyścimy wszystkie powierzchnie płaskie w domu lub w mieszkaniu. Jeśli chodzi o najlepszy odkurzacz bezprzewodowy dla dużej rodziny, bardzo ważne są ponadto rozwiązania technologiczne zapewniające wygodę i precyzję czyszczenia. Dzięki nim nie spędzimy na sprzątaniu dużo czasu i będziemy mogli w naszym mieszkaniu oddać się tak bardzo ważnemu wypoczynkowi w gronie bliskich. To, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybierzemy, przesądzi zatem o naszym komforcie.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy dla dużej rodziny – warte polecenia modele

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli odkurzaczy bezprzewodowych. Na ich tle wyróżniają się jednak zdecydowanie produkty marki Samsung. Jaki odkurzacz bezprzewodowy będzie zatem najlepszym rozwiązaniem? Jeśli chodzi o najlepszy odkurzacz bezprzewodowy marki Samsung dla dużej rodziny, doskonałym urządzeniem będzie model VS20T7536T5 Jest 75 Complete. Jego unikalna konstrukcja z aż 27 wlotami powietrza pozwala na stworzenie najlepszej ścieżki powietrza przy sprzątaniu, zapewniając doskonałe efekty.

Ten odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada w zestawie aż 2 szczotki – jedną do parkietów, a drugą do dywanów. Dzięki temu nie musimy się martwić o wygodę sprzątania nawet przez wiele godzin. Ponadto, wykorzystując ten odkurzacz na baterie w codziennych czynnościach porządkowych, usuniemy aż 99,999% pyłków i alergenów. Jest to bowiem sprzęt wyposażony w zaawansowany, aż 5-warstwowy system filtracji HEPA. Duża pojemność pojemnika odkurzacza marki Samsung (aż 0,8l) sprawia z kolei, że nie trzeba go często opróżniać, co mogłoby wpłynąć negatywnie na tempo sprzątania.

Jeśli chodzi o inny odkurzacz bezprzewodowy pionowy, który sprawdzi się w dużej rodzinie, jest nim z pewnością Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy. To urządzenie o wysokiej mocy 410W, z filtrem HEPA oraz pojemnikiem o pojemności 0,8l, zostało bowiem wyposażone w specjalną szczotkę Soft Action Brush. Jest to szczotka, która dzięki swojej unikalnej konstrukcji doskonale sprawdza się na powierzchniach twardych, wyłapując na nich niemal każdą drobinkę kurzu. Zapewnia to bardzo precyzyjne czyszczenie, co jest bardzo istotne, gdy w domu mieszkają dzieci lub też, gdy posiadamy zwierzęta. Usunie on każdą nieczystość we wszystkich zakamarkach pomieszczeń.

To, jaki odkurzacz bezprzewodowy dla dużej rodziny wybierzemy, zależy także od naszego budżetu. W tej kwestii powinniśmy obserwować aktualne promocje, dzięki którym znajdziemy interesujący nas sprzęt w niskich cenach. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to produkt, którego koszt nie powinien przekroczyć 2-2,5 tysiąca złotych, jeśli szukamy bardzo skutecznego urządzenia sprzątającego.

samochody ciężarowe

Redakcja livespot.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

odkurzacz bezprzewodowy dla dużej rodziny