Jakub
Mróz
STARSZE
WPISY
hearthstone OBSERWUJ 4

OSTATNIA SZANSA NA ZDOBYCIE BABECZKI

Już w czwartek 30 kwietnia trzynasty sezon rankingowy w Hearthstone dobiega końca. Nagrodą za ten miesiąc jest przesłodki rewers z babeczką. Tradycyjnie by go zdobyć, musicie osiągnąć przynajmniej 20 rangę w rozgrywkach rankingowych. Spieszcie się zanim ten słodki wypiek Wam przepadnie.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
hardline OBSERWUJ 32

HARDLINE NAJLEPIEJ SPRZEDAJE SIE NA PS4 I X1

Według nowych danych, jakie opublikowało EA, Battlefield Hardline sprzedaje się najlepiej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. EA twierdzi że aż 80% ogólnej sprzedaży to wersje właśnie na te dwie konsole. Pozostałe 20% to PC i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jak widać policyjny BF znalazł wielu odbiorców na nowej generacji.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
wiedzmin3 OBSERWUJ 61

TAK PREZENTUJE SIĘ WIEDŹMIN 3 NA PS4

Do premiery pozostało już tylko 13 dni, a dzisiaj otrzymaliśmy kolejny gameplay 1080p z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem prezentujący rozgrywkę na konsoli PlayStation 4. Geralt przemierza lasy pełne dzikiej zwierzyny, przy okazji walcząc z bandytami. Wszyscy, którzy bali się o to jak będzie prezentował się nowy Wiedźmin na PS4 mogą spać spokojnie po obejrzeniu tego materiału.

Witold
Trybulski
STARSZE
WPISY
gw2 OBSERWUJ 39

RENDERY NIEZNANYCH MAP

W dniu wczorajszym jeden z użytkowników reddita podzielił się z światem swoim projektem. Jest nim narzędzie pozwalające renderować dowolną mapę z Guild Wars poza grą. Oprócz wszystkich aktualnych map oraz tych do których nie mamy już dostępu można co ciekawe wczytać także takie, które jeszcze nie pojawiły się w grze lub ich wprowadzenie zostało zarzucone. Jedną z nich bogato opisuje WoodenPotatoes na swoim filmie.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
gta5 OBSERWUJ 28

GRAVITY GUN W GTA V

MatriZ – jeden z moderów Grand Theft Auto 5 postanowił stworzyć pistolet grawitacyjny do gry. Dzięki temu możemy wystrzeliwać przypadkowych przechodniów lub pojazdy w powietrze. Nie ważne jak wielki jest dany samochód, Gravity Gun może uczynić z niego futurystyczny latający spodek. Mod można pobrać z internetu i zainstalować.

Mateusz
Duran
STARSZE
WPISY
projectcars OBSERWUJ 17

PREMIEROWY ZWIASTUN PROJECT CARS

Studio Slightly Mad postanowiło przypomnieć o premierze Project Cars, która w Polsce będzie miała miejsce już 8 maja i wypuściło premierowy zwiastun swojej produkcji. Materiał prezentuje się bardzo ciekawie i na pewno zachęci nie jedną osobę do bliższego zainteresowania się grą Project Cars. W zwiastunie użyto muzyki stworzonej przez Deadmau5’a, która idealnie komponuje się z przedstawianą treścią.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
ciekawostki OBSERWUJ 31

MILIARDY GODZIN SPĘDZONYCH PRZY GRACH EA

Electronic Arts opublikowało kolejną infografikę ze statystykami swoich gier. Dowiadujemy się z niej że w policyjnym Battlefieldzie od Visceral Games spędziliśmy łącznie od premiery 2 miliardy minut, w Dragon Age: Inkwizycja już 3,4 smoków zostało zabitych. Fani Sims 4 stworzyli już 26,8 miliarda simów, a w Sim City Buildit wybudowano już ponad 23,7 miliona uniwersytetów.

Mateusz
Duran
STARSZE
WPISY
okazje OBSERWUJ 13

DWIE GRY W PAKIECIE DO KART NIVIDIA

Pamiętacie jaki informowaliśmy o tym, że Nvidia dorzuca do wybranych modeli swoich kart graficznych grę Wiedźmin 3: Dziki Gon? Od dzisiaj do kart GeForce GTX 980 i GTX 970 oprócz najnowszej części serii Wiedźmin, Nvidia dołącza grę Batman: Arkham Night. Obie gry będą dostępne w dniu swojej premiery, czyli odpowiedni 19 maja i 23 czerwca. Nvidia mocno się stara, aby zainteresować potencjalnych kupców i wychodzi im to całkiem dobrze.

Patryk
Tomasik
STARSZE
WPISY
hots OBSERWUJ 40

KAEL’THAS PRZYBYWA DO NEXUS

Całkiem niedawno pisałem o tym, że do sieci wyciekła lista czarów i talentów nowego bohatera HotS, którym miał być Kael’thas Sunstrider. Cóż mogę powiedzieć… pogłoski okazały się być faktami i tak oto do świata Nexus przybywa nowy bohater! Jeszcze nie wiadomo jaką rolę będzie spełniał Kael. Biorąc pod uwagę jego magiczny potencjał obstawiłbym Zabójcę/Specjalistę. Co sądzicie o nowym bohaterze?!

Dominika
Głębocka
STARSZE
WPISY
lol OBSERWUJ 24

MAESTRIA BOHATERÓW JUŻ ZA KILKA DNI

„Po dość długiej wersji testowej jesteśmy prawie gotowi do uruchomienia maestrii bohaterów w kolejkach zwykłych, rankingowych i w Kreatorze Drużyn!” – to oficjalna wypowiedź Riotu znajdująca się w launcherze gry. Za niedługo, bo już za kilka dni, idea maestrii wejdzie w życie. Dzięki niej będziecie mogli zobaczyć jak duże są wasze postępy daną postacią, a także zdobywać różne tytuły, punkty czy nagrody. Wszyscy przywoływacze powyżej 5 poziomu będą mogli się teraz sprawdzić!