Jakub
Mróz
STARSZE
WPISY
hearthstone OBSERWUJ 9

DARMOWE DWA PAKIETY DLA WSZYSTKICH

Jeśli zaczęliście swoją przygodę z Hearthstone przed 3 maja 2015, to koniecznie wskoczcie do gry, bo czekają na Was dwa klasyczne pakiety eksperckie, czyli w sumie 10 kart! Jest to mała rekompensata od Blizzarda związana z problemami serwerowymi, które miały miejsce w poprzednim tygodniu. Jeśli nie znaleźliście jeszcze wspomnianego bonusu, to spokojnie, pojawi się w ciągu najbliższych godzin.

PRZEGLĄDAJ MOBILNIE

Wiesz, że nasz serwis świetnie spisuje się mobilnie? Nasz specyficzny format wpisów idealnie nadaje się na krótkie przerwy i obserwowanie na bieżąco swoich ulubionych sekcji. Strona samodzielnie dopasuje się do Twojego urządzenia.

Bądź na bieżąco z branżą, interesującymi wydarzeniami oraz co najważniejsze ze swoimi ulubionymi sekcjami. Obserwuj, oceniaj i przeglądaj wszystkie treści i dołączone materiały z taką samą funkcjonalnością jak wersję komputerową.

REJESTRACJA LOGOWANIE

Witold
Trybulski
STARSZE
WPISY
gw2 OBSERWUJ 57

CLOSED BETA 26 MAJA

W przyszły wtorek będzie miała miejsce kolejna beta. Udział w niej będą mogli wziąć wszyscy, którym udało się zdobyć Portal w czasie ostatniego eventu. Ta beta nadal będzie miała charakter stress testu i będzie mocno ograniczona czasowo. W jej czasie będziemy mieli dostęp do mapy Verdant Brink z jej pełnym cyklem dnia i nocy ze zmieniającymi się eventami. Niestety nie pograć na tej mapie przyjdzie nam jedynie podstawową wersją Revenanta oraz pozostałych klas, bez dostępu do specjalizacji.

Norbert
Podstawa
STARSZE
WPISY
wiedzmin3 OBSERWUJ 143

SPECJALNE MIKSTURY WIEDŹMINA

W świecie wiedźmińskim jedną z ważniejszych rzeczy, są niewątpliwie miksutry. Korzystanie z nich na niskich poziomach trudności jest opcjonalne… jednak na trudniejszych, staje się kluczowe. GAMESPOT przygotował dzisiaj ciekawy poradnik na temat wspomnianych mikstur. Ci co chcą pokonać Wiedźmina trzeciego na najwyższym poziomie trudności powinni się w ten temat zagłębić.

seeyIT
STARSZE
WPISY
ciekawostki OBSERWUJ 63

SIŁA E-SPORTU W PROGRAMIE FLASHBACK

Od Intel Extreme Masters w 2014 gdzie triumfowali zawodnicy Virtus.pro, eSport bardzo się rozwinął w Polsce, a szczególnie Counter Strike. Przykładem jest między innymi pierwsza szkoła średnia znajdująca się w Kędzierzyn-Koźle, która otworzy klasę o kierunku eSport w przyszłym roku szkolnym. Włodek Markowicz przygotował prawie osiemnastu minutowy materiał poświęcony grom komputerowym, pokazując, że gry to coś więcej, a nie tylko bezmyślne siedzenie przed komputerem. W filmie występuje między innymi Carlos „ocelote” Rodríguez, Piotr „IZAK” Skowyrski oraz dwóch zawodników Virtus.pro: Filip „Neo” Kubski i Janusz „Snax” Pogorzelski. Genialny materiał.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
battlefront OBSERWUJ 18

BATTLEFRONT SZYKUJE SIĘ NA DOWNGRADE?

W serwisie Reddit jeden z użytkowników opublikował grafikę porównującą zrzut z Battlefronta do prawdziwego miejsca. Przygotowany przez DICE materiał świetnie oddaje prawdziwy krajobraz. Ale czy to nie jest zła droga jaką wybrali deweloperzy z DICE? Możemy być zawiedzeni jakością grafiki, która będzie prawdopodobnie inna w oficjalnym materiale z rozgrywki i grze. Miejmy jednak nadzieję że nowej odsłony Gwiezdnych Wojen nie spotka po drodze downgrade.

Mateusz
Duran
STARSZE
WPISY
overwatch OBSERWUJ 6

ŁUCZNIK HANZO W AKCJI

W sieci pojawił się materiał z meczu rozgrywanego jako mistrz łucznictwa i zabójca Hanzo Shimada. Rozgrywka z gameplay’a była prowadzona na mapie King’s Row w trybie Payload, a całość nagrano w rozdzielczości 1080p i przy 60 klatkach na sekundę. Postać Hanzo będzie idealną propozycją dla graczy uwielbiających ofensywną grę. Prezentuje się to mega interesująco.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
hardline OBSERWUJ 36

MISJA Z NISZCZENIEM POJAZDÓW W BFH

Zadanie jest proste. Do 25 maja macie czas na zniszczenie trzech różnych pojazdów na dowolnej mapie i dowolnym trybie w BFH, a w nagrodę dostaniecie 50 tysięcy wirtualnych dolarów. Jednak nie odbierzecie kasy przed zakończeniem misji. Postępy możecie jak zawsze śledzić na Battlelogu. Podobna misja trwa teraz również w Battlefield 4, tam zniszczyć musicie 5 pojazdów by otrzymać nowy nieśmiertelnik związany ze znakiem zodiaku – w tym przypadku byka.

Krystian
Rozwag
STARSZE
WPISY
indie OBSERWUJ 6

YOU MUST BUILD A BOAT

Jest to nowa gra niezależnego studia EightyEight Games, która jest następca dobrze przyjętej logicznej produkcji 100000000. Niezależne dzieło zadebiutuje już 4 czerwca na platformach mobilnych, komputerach PC oraz MAC. Według Luca Redwood, szefa EightyEight Games gra w początkowej fazie miała stać się aktualizacją do wyżej wymienionej produkcji wydanej przed trzema latami. Jednak po głębszym przeanalizowaniu zdecydował się wydać ją jako samodzielną produkcję, która będzie kosztować 10-15 złotych.

Dominika
Głębocka
STARSZE
WPISY
lol OBSERWUJ 60

KONIEC Z TOKSYCZNYMI GRACZAMI?

„Rozpoczynamy testy nowego systemu. Na początku zawita on na serwery NA i będzie dotyczył tzw. „toksycznych” graczy. Wprowadzimy „Reform Cards” – za każdy razem, kiedy ktoś zrobi coś toksycznego, to natychmiast zostanie mu wysłany na e-mail specjalny link informujący go o złym zachowaniu – wszystko ze stosownym ostrzeżeniem lub nawet decyzją o banie. Dzięki temu toksyczni gracze będą mogli być banowani nawet 15 minut po zakończeniu meczu.” – mówi Riot Lyte. Jeżeli system zostanie wprowadzony w życie, jest duża opcja na pozbycie się toksyczności w grze. A jakie wy macie o tym zdanie?

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
technologia OBSERWUJ 47

RAZER WPROWADZA ŚWIECĄCĄ PODKŁADKĘ

Razer znany jest z urządzeń tworzonych specjalnie dla graczy. Firma zaprezentowała swój nowy produkt – świecącą podkładkę pod mysz. Producenci zapewniają, że Razer Firefly po podłączeniu do PC za pomocą kabla USB może świecić w 16800000 kolorów. Dzięki specjalnej aplikacji (Razer Synapse ) będziemy mogli dostosować oświetlenie do własnych upodobań. Na przykład ustawić tak by Firefly reagował tylko gdy ruszamy myszką. Podkładka dostępna już jest w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Razer za 59,99$. Wysyłka rozpocznie się już w czerwcu.