Igor Bebkiewicz

Pierwszy film na kanale Igrzyska YouTuberów pokazuje wizytę Daniela Zwierzyńskiego w klubie Arrichion Olsztyn. To właśnie tam będzie trenował youtuber z Torunia. Na kanale mają pojawiać się materiały od obydwu youtuberów co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia, w końcu to dwaj najwięksi wrogowie.

Więcej informacji na temat walki Rafonixa z Magicalem znajdziecie w naszym wcześniejszym wpisie.

Dowiedz się więcej

Aktualności

YouTube


To było do przewidzenia, chociaż nie myślałem, że stanie się to tak szybko. Gural jako jeden z szczerze mówiąc "patostreamerów" postanowił wypowiedzieć wojnę Mirkom i Mirabelkom z Wykop.pl. Przygotował nawet specjalną grupę osób, która miała wykonywać odpowiednie zadania. Niestety nie przewidział chyba tego, że użytkownicy popularnego serwisu dobrze pamiętają o jego zachowaniu podczas streamów zarówno w stosunku do innych youtuberów jak i osób spotykanych na tzw. "ome". Dzisiaj youtuber postanowił zakończyć walkę z Wykop.pl.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Po wygranej walce z Joe Wellerem KSI ma ochotę zmierzyć się z kolejnym youtuberem. Wszystko wskazuje na to, że kolejnego przeciwnika mają wybrać widzowie zagranicznej gwiazdy YouTube'a. Zobaczcie co do powiedzenia o kolejnej walce ma sam JJ.

Igor Bebkiewicz

Dwóch youtuberów zgodnie z zapowiedzią zmierzyło się dziś w Copper Box Arena. Walkę wygrał KSI przez TKO w 3 rundzie. Stream udostępniony przez samego KSI oglądało w szczytowym momencie ponad 1,2 mln osób.

Igor Bebkiewicz

YouTube przetłumaczył tekst orędzia Mateusza Morawieckiego zupełnie nie tak jak powinien zmieniając przy tym jego sens. Niestety tu nie zawiodły tylko algorytmy YouTube'a...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Głośno ostatnimi czasy o nadchodzącej walce Rafonixa z Magicalem. Za granicą szykuję się walka KSI vs. Joe Weller. Ale to w Rosji youtuberzy rozwiązyją konflikty już od dawna poprzez walkę na ringu bądź w oktagonie. Zoomer przygotował ciekawy materiał wideo w którym przybliża kilka walk youtuberów z rosyjskiej części serwisu YouTube.

Igor Bebkiewicz

Netflix przygotował sporo nowości, które pojawią się w serwisie już w nadchodzącym miesiącu. Nowości startują już pierwszego dnia miesiąca. Zobaczcie co ciekawego będzie do obejrzenia na Netflixie od początku lutego.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje