Igor Bebkiewicz

Na odświeżonej wersji mapy Dust2 przy punkcie odrodzeń drużyny antyterrorystów na ścianie widocznie wyraźnie jest tajemnicza twarz. Możecie ją zauważyć w materiale wideo (7:30).

Dlatego też jeden z graczy CS:GO i zarazem użytkownik Reddita (@--nvm) opublikował w zagranicznym serwisie zrzut z pytaniem czyja tak naprawdę jest tajemnicza twarz, którą możemy zauważyć w kilku miejscach na mapie Dust2? Oczywiście nikt z Valve się do tego nie odniósł chociaż użytkownicy Reddita wytypowali jedną dość znaną postać. Według nich na ścianach na mapie Dust2 znajduje się wizerunek Włodzimierza Lenina.

Być może Valve w jakiś sposób odniesie się do tego tematu, a może to po prostu zjawisko określane jako Pareidolia polegające na tym, że człowiek dopatruje się znanych kształtów na przykład czyiś twarzy w przedmiotach czy też elementach niektórych budowli.

Dowiedz się więcej

Polecane transmisjeJess Cliffe, który jest współautorem gry Counter Strike został aresztowany i oskarżony o seksualne wykorzystywanie dziecka. Sprawę skomentowało już samo Valve...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Souvenir AWP Dragon Lore z naklejkami Tyler “Skadoodle” Latham, G2 Esports, Cloud9 i PGL został sprzedany za ponad 210 tysięcy złotych (61 052,63 USD) w serwisie OPSkins niedługo po zakończeniu ELEAGUE Major Boston 2018.

Igor Bebkiewicz

Włodarze teamów w których grają dwaj gracze wypowiedzieli się na temat ostatnich doniesień jakoby Michał "MICHU" Müller miał zastąpić w Virtus.pro Wiktora „TaZa” Wojtasa.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Piast Gliwice Esport ogłosił nabór do testów. Nowo tworzony zespół Team Red szuka zawodników. Aby załapać się do testów musicie mieć ukończone 16 lat i wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza (link poniżej). Oczywiście oczekiwane jest odpowiednie doświadczenie w grze w CS:GO, a przy tym odpowiednia motywacja.

Dowiedz się więcej

Polski zespół AGO Gaming wygrał w finale ESEA Season 26 MDL Global Challenge. W finałowym starciu zmierzyli się z tureckim zespołem Space Soldiers. Gracze z zespołu AGO Gaming wygrali wynikiem 2-0 w mapach pokonując tureckich graczy 22 do 18 na de_Mirage oraz 16 do 12 na de_Train. Dzięki temu Polacy wygrali 18 tysięcy dolarów.

Igor Bebkiewicz

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Valve planuje wprowadzić do CS:GO po cichu tryb inspirowany grą Playerunknown's Battlegrounds. Wygląda na to, że kreatorów odpowiedzialnych za rozszerzanie CS:GO wyprzedzili fani i wprowadzili taki tryb na własną rękę. Od teraz Battle Royale jest dostępny w jednym z najpopularniejszych FPSów.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje