Igor Bebkiewicz

Na odświeżonej wersji mapy Dust2 przy punkcie odrodzeń drużyny antyterrorystów na ścianie widocznie wyraźnie jest tajemnicza twarz. Możecie ją zauważyć w materiale wideo (7:30).

Dlatego też jeden z graczy CS:GO i zarazem użytkownik Reddita (@--nvm) opublikował w zagranicznym serwisie zrzut z pytaniem czyja tak naprawdę jest tajemnicza twarz, którą możemy zauważyć w kilku miejscach na mapie Dust2? Oczywiście nikt z Valve się do tego nie odniósł chociaż użytkownicy Reddita wytypowali jedną dość znaną postać. Według nich na ścianach na mapie Dust2 znajduje się wizerunek Włodzimierza Lenina.

Być może Valve w jakiś sposób odniesie się do tego tematu, a może to po prostu zjawisko określane jako Pareidolia polegające na tym, że człowiek dopatruje się znanych kształtów na przykład czyiś twarzy w przedmiotach czy też elementach niektórych budowli.

Dowiedz się więcej

Polecane transmisjeProfesjonalni gracze CS:GO opowiadają o swoich najgorszych randkach

Podczas wywiadów z profesjonalnymi graczami CS:GO w czasie ELEAGUE CS:GO Premier 2017 redaktorzy DBLTAP CSGO zapytali ich o najgorszą randkę na jakiej byli w swoim życiu.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Nowy Dust2 jest strasznie niedopracowany

Co prawda mapa Dust2 jest aktualnie w fazie beta lecz ilość bugów na niej się znajdujących naprawdę zaskakuje. Okazuje się, że można strzelać przez tekstury do znajdujących się na drugim końcu mapy przeciwników. Choć i to nie wszystko.

Igor Bebkiewicz

Nowe modele postaci w CS:GO to porażka

Valve nie mogło się chyba zdecydować czy nowe modele postaci w CS:GO mają być czarnoskóre czy może białe. Więc połączyli dwa kolory skóry w jednym modelu w widoczny na załączonej grafice sposób.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Valve usunęło graffiti inspirowane akcją Fnatic

Tak jak zdążyli już zauważyć gracze CS:GO na nowej wersji mapy Dust2 nie znajdziemy graffiti przy respie terrorystów. Malunek inspirowany był akcją z 4 AWP drużyny Fnatic z meczu przeciwko Envyus.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Chcesz odpalić nową wersję Dust2? Sprawdź jak możesz to zrobić!

Mapa aktualnie udostępniona jest do testów w wersji beta. Aby się do niej dostać musicie wskoczyć na Steam, później odszukać w bibliotece swoją kopię CS:GO i otworzyć właściwości gry. Tam w zakładce beta zaznaczyć "1.36.0.7-rc1". Po ponownym uruchomieniu Steam będziecie mogli cieszyć się nową wersją Dust2.

Igor Bebkiewicz

Tak wygląda odświeżona mapa Dust2

Historyczny Dust2 podobnie jak szereg innych znanych map w CS:GO doczekał się odnowionej wersji. Valve w specjalnym artykule przedstawiło wszelkie zmiany dokonane na znanej mapie.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje