Robert Man

Na początek zobaczcie oficjalny zwiastun czwartego sezonu serialu Black Mirror.

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Teraz pora na trailer każdego z epizodów.

Black Mirror - U.S.S. Callister

Black Mirror - Metalhead

Black Mirror - Hang the DJ

Black Mirror - Black Museum

Black Mirror - Crocodile

Black Mirror - Arkangel

Premiera 4 sezonu Black Mirror w Netflix już 29 grudnia.

Aktualności

Netflix


My już wiemy! Producentką serialu Wiedźmin, który pojawić ma się na Netflixie będzie producentka Daredevila! Lauren Schmidt Hissrich ma na swoim koncie również "The Defenders". W ekipie odpowiedzialnej za nowy wiedźmiński serial będzie również Tomasz Bagiński i Andrzej Sapkowski.

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Wraz z nowym zwiastunem nowego filmu Netflixa pojawiła się oficjalna data jego premiery. W serwisie Bright obejrzymy już 22 grudnia. W jednej z ról pojawi się Will Smith. Koniecznie obejrzyjcie nowy zwiastun.

Igor Bebkiewicz

Na temat serialu Wiedźmin od Netflix nie dostaliśmy od dłuższego czasu nowych informacji ale jak widać fani serii gier o Wiedźminie nie śpią i tworzą. Jedną z fanowskich prac możemy właśnie oglądać. Załączony trailer serialu został wykonany przez jednego z fanów.

Igor Bebkiewicz

Dave Chappelle, Ellen DeGeneres, Chris Rock i Jerry Seinfeld już niedługo ich nowe, bawiące do łez programy pojawią się w serwisie Netflix. Już teraz możecie zobaczyć tego krótką zapowiedź.

Igor Bebkiewicz

Ciekawa reklama pojawiła się dziś na profilu Netflix Polska. Zawarta w niej wiadomość jest krótka i rzeczowa - kartel z Cali wypowiada wojnę piratom, którzy pobierają Narcos z nielegalnych źródeł.

Igor Bebkiewicz

Fantastyczny film "Bright" już 22 grudnia pojawi się na Netflixie. Za jego reżyserią stoi David Ayer, który był odpowiedzialny między innymi za Suicide Squad i End of Watch. Zapowiada się epicka produkcja.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje