Aktualności

YouTubeYouTube opublikowało YouTube Rewind 2017. Jak co roku w grudniu pojawia się zestawienie najpopularniejszych filmów, które podbijały YouTube w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Sprawdźcie co w kończącym się powoli 2017 roku biło rekordy popularności.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Rafonix to niezaprzeczalnie największy wróg streamera jakim jest Daniel Magical. Jednak podczas jednej ze swoich ostatnich transmisji poruszył dość ciekawy i kontrowersyjny za razem temat wysokiej pozycji streamów Magicala na karcie "Na Czasie". Marcin twierdzi, że wysokie pozycjonowanie transmisji Daniela w karcie "Na Czasie" zapewnia mu nakłanianie widzów do odświeżania widzów. Natomiast algorytmy Google zapisując każde odświeżenie jako wyświetlenie transmisji dodają Magicala na coraz wyższą pozycję.

Robert Man

Ice Poseidon postanowił pomóc w nietypowy sposób napotkanemu bezdomnemu. Postanowił, że wesprze go dając mu laptopa i odpalając mu jego własnego streama. Fani Ice'a szybko polubili nowego streamera. Transmisję oglądało ponad 6 tysięcy ludzi przy okazji spora grupa widzów dawała mu tzw. "donejty". W godzinę zebrał ponad tysiąc dolarów z samych donacji od widzów. Myślicie, że to dobry sposób na pomoc takiej osobie?

Robert Man

Jeden z najpopularniejszych youtuberów na świecie nie pojawił się w tegorocznym YouTube Rewind. Jeśli jesteście ciekawie dlaczego nie wziął udziału w nagraniu wideo podsumowującego ostatni rok na YouTube to koniecznie obejrzyjcie jego materiał.

Igor Bebkiewicz

YouTube staje pod coraz większym ostrzałem internautów. Obecną w serwisie change.org petycję o usunięcie ze stanowiska CEO serwisu YouTube Susan Wojcicki podpisało już ponad 15 tysięcy użytkowników. Głównymi powodami dla których internauci chcą zmiany głównej osoby odpowiedzialnej za YT są kontrowersje związane z wolnością słowa i demonetyzacją materiałów wideo.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Internautom nie przypadł do gustu chyba tegoroczny YouTube Rewind. Wideo szybko pnie się ku górze na liście najbardziej nielubianych filmów w historii YouTube. W momencie pisania tego wpisu YouTube Rewind 2017 znajduje się na 44 miejscu najbardziej nielubianych filmów. Sądząc po komentarzach, które można przeczytać m.in. na Reddicie wideo może niedługo znaleźć się nawet w pierwszej 10.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Magazyn Forbes jak co roku przygotował zestawienie youtuberów, którzy zgromadzili najwięcej pieniędzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Przejdźcie do pełnej wersji wpisu aby zobaczyć całą listę.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje