W sieci pojawił się trailer trybu Zombie dostępnego w Call of Duty WWII. Z YouTube'a jest on usuwany więc polecamy obejrzeć kopię załączoną w linku poniżej.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Przed premierą dodatku The Resistance twórcy Call of Duty WWII postanowili podgrzać nieco atmosferę wypuszczając nowy trailer. W najnowszym wideo promującym rozszerzenie możemy zobaczyć w akcji polski Ruch Oporu.

Igor Bebkiewicz

Premierze pierwszego rozszerzenia do gry Call of Duty: WWII pod tytułem "The Resistance" towarzyszyć będzie specjalne wydarzenie "Resistance Community Event". W czasie jego trwania gracze otrzymają za darmo polską dywizję Ruchu Oporu, pojawi się również nowa broń, sprzęt Ruchu Oporu i Tryb Demolka. Wydarzenie potrwa od 23 do 27 stycznia. Rozszerzenie "The Resistance" ukaże się 30 stycznia na konsolach PlayStation 4.

Igor Bebkiewicz

Subskrybenci Amazon i Twitch Prime otrzymają w tym miesiącu kilka darmowych dodatków do Call of Duty: WWII. Przede wszystkim będą to paczki zaopatrzenia zawierające rzadkie przedmioty do strzelanki osadzonej w realiach II wojny światowej. Paczki zaopatrzenia będą rozdawane od 2 do 23 stycznia.

Igor Bebkiewicz

Twórcy Call of Duty: WWII opublikowali w sieci zwiastun Zimowego Oblężenia. Przyniesie ono graczom nową mapę, listę gier z podwójnymi punktami doświadczenia, nowy tryb i cotygodniowy zrzut zaopatrzenia. Wydarzenie potrwa od 8 grudnia do 2 lutego.

Jeśli levelowanie w Call of Duty nie idzie Ci zbyt dobrze nie musisz się tym martwić. Możesz od teraz wynająć gracza na godziny, który zdobędzie odpowiedni poziom za Ciebie. Wystarczy już 15 funtów. Bidvine oferuje od teraz możliwość znalezienia lokalnych graczy, którzy będą zdobywali poziomy za odpowiednią opłatą. W ofercie znajduje się między innymi poprawa kill-death ratio, poprawienie rangi, a także odblokowywanie dodatków.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Najnowszy trailer Call of Duty: WWII pokazał między innymi nieco na temat pierwszego dodatku do gry. Przedstawione w wideo informacje sugerują więc, że akcja najnowszego Call of Duty rozgrywać będzie się także na terenie Polski. Premiera dodatku ma mieć miejsce 30 stycznia.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje