Jess Cliffe, który jest współautorem gry Counter Strike został aresztowany i oskarżony o seksualne wykorzystywanie dziecka. Sprawę skomentowało już samo Valve...

Czytaj więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Souvenir AWP Dragon Lore z naklejkami Tyler “Skadoodle” Latham, G2 Esports, Cloud9 i PGL został sprzedany za ponad 210 tysięcy złotych (61 052,63 USD) w serwisie OPSkins niedługo po zakończeniu ELEAGUE Major Boston 2018.

Igor Bebkiewicz

Włodarze teamów w których grają dwaj gracze wypowiedzieli się na temat ostatnich doniesień jakoby Michał "MICHU" Müller miał zastąpić w Virtus.pro Wiktora „TaZa” Wojtasa.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Piast Gliwice Esport ogłosił nabór do testów. Nowo tworzony zespół Team Red szuka zawodników. Aby załapać się do testów musicie mieć ukończone 16 lat i wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza (link poniżej). Oczywiście oczekiwane jest odpowiednie doświadczenie w grze w CS:GO, a przy tym odpowiednia motywacja.

Dowiedz się więcej

Polski zespół AGO Gaming wygrał w finale ESEA Season 26 MDL Global Challenge. W finałowym starciu zmierzyli się z tureckim zespołem Space Soldiers. Gracze z zespołu AGO Gaming wygrali wynikiem 2-0 w mapach pokonując tureckich graczy 22 do 18 na de_Mirage oraz 16 do 12 na de_Train. Dzięki temu Polacy wygrali 18 tysięcy dolarów.

Igor Bebkiewicz

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Valve planuje wprowadzić do CS:GO po cichu tryb inspirowany grą Playerunknown's Battlegrounds. Wygląda na to, że kreatorów odpowiedzialnych za rozszerzanie CS:GO wyprzedzili fani i wprowadzili taki tryb na własną rękę. Od teraz Battle Royale jest dostępny w jednym z najpopularniejszych FPSów.

Igor Bebkiewicz

CS:GO Rewind 2017 to zestawienie przeróżnych akcji, które miały miejsce na turniejach CS:GO w kończącym się już 2017 roku. Wideo przygotował Vital CSGO, który znany jest przede wszystkim ze swoich "frag-movie". Przyznam szczerze, że ten montaż powinien obejrzeć każdy fan CS:GO.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje