Twórcy bijącej coraz większe rekordy popularności gry Fortnite: Battle Royale pozwali dwóch cheaterów. Skargi złożone w sądzie federalnym w Północnej Karolinie oskarżają dwóch graczy o naruszenie praw autorskich Epic Games i umowy licencyjnej. Jeden z oskarżonych był banowany w grze dziewięciokrotnie. Obaj umożliwiali graczom dostęp do cheatów. Teraz grozi im kara nawet 150 tysięcy dolarów.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

W ubiegłym miesiącu twórcy gry Fortnite pochwalili się, że podali do sądu kilku cheaterów. Jeden z oskarżonych ma jedynie 14 lat i wygląda na to, że jego matka nie jest wcale zadowolona z sytuacji w której musi uporać się z twórcami gry.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Epic Games zapowiedziało specjalny event z okazji Halloween w grze Fortnite. Pojawi się w tym czasie sporo nowych broni, zadań fabularnych, nowi bohaterowie i nowa lokacja.

Igor Bebkiewicz

Epic Games w wiadomości na swoim oficjalnym blogu przekazało informację o zbanowaniu tysięcy kont, których właściciele cheatowali w grze Fortnite.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Twórcy gry Fortnite podziękowali na Twitterze za to, że w ich nowy tytuł zagrało już ponad 7 milionów graczy. To bardzo dobry wynik.

Igor Bebkiewicz

Ponad milion graczy w pierwszy dzień zagrał w Fortnite Battle Royale. To naprawdę niesamowity wynik cieszący twórców gry. Zapowiedziana została przy okazji opcja customizacji bohaterów.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje