Twitch rozpoczął współpracę z organizacją 1000 Dreams Fund. Dzięki temu serwis będzie mógł oferować specjalne stypendia dla streamerek. Grant BroadcastHER będą otrzymywały dwie osoby w każdym semestrze akademickim. Jego wysokość może wynosić nawet 2 tysiące dolarów. Ma on zaspokoić potrzeby finansowe streamerek uczęszczających do liceów bądź college'ów.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Kultowa komedia powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu. Już 11 kwietnia do kin trafi TAXI 5. W oczekiwaniu na premierę możecie obejrzeć najnowszy zwiastun filmu.

Igor Bebkiewicz

„Pitbull. Ostatni pies” to film za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski. Na ekranach zobaczycie między innymi Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Michała Kulę, Dorotę Rabczewską i Rafała Mohra. Premiera 15 marca 2018.

Igor Bebkiewicz

Do sieci trafił drugi zwiastun filmu Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej bohaterki. Premiera filmu powiązanego z grą Tomb Raider ma mieć miejsce 16 marca.

Igor Bebkiewicz

W marcu ubiegłego roku głośno było o sprawie ojczyma, który rzucił córką o ścianę doprowadzając tym do poważnego uszczerbku na zdrowiu. Matka nie poinformowała lekarzy o zaistniałej sytuacji przez co dwuletnie dziecko zmarło po kilku dniach na stole operacyjnym. Prokuratura w Pile przedstawiła zarzut zabójstwa matce i ojczymowi dwuletniej Liliany.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Słyszeliście o GodMode? Pierwszy stymulator mózgu dla graczy był bardzo bogato reklamowany, jednak jak działa naprawdę? To postanowił sprawdzić Chris Bratt z serwisu Eurogamer. Koniecznie obejrzyjcie cały materiał poświęcony dochodzeniu w sprawie GodMode.

Igor Bebkiewicz

Władze Ohio twierdzą, że pewna kobieta zamieściła na Snapchacie wideo na temat tego iż została zgwałcona. Jej znajomy po obejrzeniu tego nagrania postanowił zawiadomić policję. Prokurator okręgowy w Ottawie - James VanEerten uważa iż na nagraniu jest wyraźny dowód tego, że napaść seksualna miała miejsce. Nie wiemy jednak czy kobieta publikowała to w trakcie czy dopiero po całej sytuacji. Policja zatrzymała 77-letniego Jamesa Allena, który miał dopuścić się gwałtu. Allen przyznał się do winy. Grozi mu za to 11 lat pozbawienia wolności.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje