Jeden z graczy CS:GO i zarazem użytkownik Reddita opublikował w zagranicznym serwisie zdjęcie z pytaniem czyja tak naprawdę jest tajemnicza twarz, którą możemy zauważyć w kilku miejscach na mapie Dust2?

Czytaj więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Nie od dziś wiadomo, że Neymar lubuje się w graniu w CS:GO. Często na jego instagramowym profilu możemy zobaczyć zdjęcia ukazujące jak Neymar gra w jedną z najpopularniejszych gier FPS. Tym razem na jego profilu pojawiło się nagranie ukazujące jak Neymar pokonał podczas jednej z rund wszystkich pięciu przeciwników.

Igor Bebkiewicz

Nowa aktualizacja, która trafiła do CS:GO przyniosła między innymi kolejną poprawkę wyglądu rang. Valve posłuchało głosu graczy i trzeba przyznać, że teraz rangi wyglądają o wiele lepiej.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Z takiego założenia wychodzą Białorusini. FCDB Cup 2017 czyli pierwszy turniej esportowy organizowany przez białoruski klub Dynamo Brest otrzymał ciekawą reklamę. Wideo wypełnione jest po brzegi kobietami w bieliźnie. To chyba nowy sposób reklamowania tego typu wydarzeń. Sprawdźcie i oceńcie sami.

Igor Bebkiewicz

Niedawno pisaliśmy o tym, że jeden z najpopularniejszych piłkarzy relaksuje się grając w CS:GO. A tym czasem Neymar opublikował na Instagramie zdjęcie po jednym z meczów rankingowych rozegranych w strzelance od Valve. Na fotografii widoczna jest tabela z wynikami pomeczowymi. Sprawdźcie rangę i wynik Neymara.

Igor Bebkiewicz

Filip Neo Kubski to istna legenda Counter Strike'a. Zarazem jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich e-sportowców. Obecnie gra w drużynie Virtus.pro. Zobacz jak zmienił się od czasów turniejów w 1.6.

Igor Bebkiewicz

Profesjonalni gracze CS:GO często muszą spotykać się nienawiścią płynącą głównie ze strony osób oglądających ich grę. Oczywiście większość z nieprzychylnych wypowiedzi kierowanych w stronę pro-graczy jest podyktowana szczególnymi sytuacjami, na przykład korzystaniem z cheatów bądź toksycznym zachowaniem. Na kanale Valve Guides jakiś czas temu pojawiło się zestawienie najbardziej nielubianych profesjonalnych graczy CS:GO. Polecam obejrzeć. Dla przeciwwagi możecie również zerknąć na ranking najbardziej lubianych polskich graczy.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje