Twarz Lenina na ścianach w CS:GO?

Jeden z graczy CS:GO i zarazem użytkownik Reddita opublikował w zagranicznym serwisie zdjęcie z pytaniem czyja tak naprawdę jest tajemnicza twarz, którą możemy zauważyć w kilku miejscach na mapie Dust2?

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Profesjonalni gracze CS:GO opowiadają o swoich najgorszych randkach

Podczas wywiadów z profesjonalnymi graczami CS:GO w czasie ELEAGUE CS:GO Premier 2017 redaktorzy DBLTAP CSGO zapytali ich o najgorszą randkę na jakiej byli w swoim życiu.

Igor Bebkiewicz

Nowy Dust2 jest strasznie niedopracowany

Co prawda mapa Dust2 jest aktualnie w fazie beta lecz ilość bugów na niej się znajdujących naprawdę zaskakuje. Okazuje się, że można strzelać przez tekstury do znajdujących się na drugim końcu mapy przeciwników. Choć i to nie wszystko.

Igor Bebkiewicz

Nowe modele postaci w CS:GO to porażka

Valve nie mogło się chyba zdecydować czy nowe modele postaci w CS:GO mają być czarnoskóre czy może białe. Więc połączyli dwa kolory skóry w jednym modelu w widoczny na załączonej grafice sposób.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Valve usunęło graffiti inspirowane akcją Fnatic

Tak jak zdążyli już zauważyć gracze CS:GO na nowej wersji mapy Dust2 nie znajdziemy graffiti przy respie terrorystów. Malunek inspirowany był akcją z 4 AWP drużyny Fnatic z meczu przeciwko Envyus.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Chcesz odpalić nową wersję Dust2? Sprawdź jak możesz to zrobić!

Mapa aktualnie udostępniona jest do testów w wersji beta. Aby się do niej dostać musicie wskoczyć na Steam, później odszukać w bibliotece swoją kopię CS:GO i otworzyć właściwości gry. Tam w zakładce beta zaznaczyć "1.36.0.7-rc1". Po ponownym uruchomieniu Steam będziecie mogli cieszyć się nową wersją Dust2.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje