Po ostatniej aferze marka Tiger postanowiła skończyć z działaniami marketingowymi na Instagramie. Jest to równoznaczne z usunięciem profilu w tym serwisie.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi już 14 grudnia trafią do kin. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat nowego filmu w reżyserii Riana Johnsona. Sprawdźcie co na temat nowej odsłony Gwiezdnych Wojen mają do powiedzenia osoby, które mogły obejrzeć już ten film w Los Angeles.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

BBC przygotowało w tym roku animowaną, świąteczną reklamę. Krótkie wideo opowiada o małej dziewczynce, dla której ojciec nie ma czasu. Bez zbędnego spojlerowania, po prostu obejrzyjcie!

Igor Bebkiewicz

30-letni Alex Harrison bijąc swoje dziecko ukarał je za pobranie aplikacji Snapchat. W poniedziałek został aresztowany za swój czyn. Co ciekawe wydarzyło się to zaraz po tym jak nagrane przez drugą osobę wideo na którym 30-latek bije swoje dziecko trafiło do szerszej grupy odbiorców. Film został nagrany przy użyciu Snapa i opublikowany na Facebooku... Więc komentarz pozostawiam Wam.

Igor Bebkiewicz

Robert Kubica podczas Monza Rally Show 2017 zasiadł za sterami symulatora rajdowego i dał popis dobrej jazdy w wirtualnym wydaniu. Grą w której jeździł Polak był kultowy Richard Burns Rally.

Igor Bebkiewicz

Planeta Marvel przygotowała specjalne zestawienie idealnych prezentów dla fanów bohaterów komiksów Marvela. Jeśli macie zamiar przygotować gwiazdkowy prezent dla takiej osoby to koniecznie sprawdźcie zestawienie. Link znajdziecie poniżej.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Avengersi powracają! Już 4 maja 2018 roku film Avengers: Infinity War trafi do kin. A już teraz możecie obejrzeć pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela. W 2019 roku pojawić ma się 4 część filmu o superbohaterach.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje