Tiger odchodzi z Instagrama

Po ostatniej aferze marka Tiger postanowiła skończyć z działaniami marketingowymi na Instagramie. Jest to równoznaczne z usunięciem profilu w tym serwisie.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Mamy datę premiery Yakuza 6: The Song of Life

Sega nareszcie przedstawiła oficjalną datę premiery gry Yakuza 6: The Song of Life. Produkcja pojawi się na konsolach PlayStation 4 dopiero za siedem miesięcy - dokładnie 20 marca.

Igor Bebkiewicz

Nowa gra od Valve w produkcji - Artifact!

Nie, nie jest to HL3. Jest to karcianka. Z uniwersum Dota 2. Tak. Gra została ogłoszona podczas turnieju z Doty - The International 2017 i jak widać, teaser nie spodobał się graczom. Zdecydowana przewaga łapek w dół pokazuje dezaprobatę tego czym Valve nas zaskoczyło. Cóż, gra pokaże się w 2018 i na razie dostaliśmy teaser bez szczegółówych informacji. Może Valve wróci do robienia gier?

Krystian Rozwag

GTA VI w produkcji?

Na profilu CV aktora Tima Niffa pojawiła się informacja, że bierze udział w Motion Capture do gry Red Dead Redemption 2 oraz Grand Theft Auto VI. Co prawda po sukcesie części V można było się spodziewać następcy, lecz nikt nie spodziewał się, że prace nad nową częścią już ruszyły. Ciekawe ile gracze PC będą musieli poczekać znając plan wydawniczy Rockstar, do 2077?

Dowiedz się więcej
Krystian Rozwag

Andy Serkis wciela się w Golluma aby przeczytać tweety Donalda Trumpa

Andy Serkis znany z roli Golluma z filmu Władca Pierścieni w programie The Late Show with Stephen Colbert wcielił się w Golluma aby przeczytać tweety Donalda Trumpa. Dało to dość zabawny efekt.

Igor Bebkiewicz

Policja przez miesiąc kontrolowała drugi co do wielkości internetowy rynek z narkotykami

Europol powiadomił, że przez miesiąc holenderska policja kontrolowała drugi co do wielkości internetowy rynek z narkotykami - Hansa. 20 lipca zostały zamknięte dwa największe internetowe rynki narkotykowe - wcześniej wspomniana Hansa i AlphaBay. Z oświadczenia prasowego wydanego przez Europol możemy wyczytać, że cała akcja pochłonęła miesiące przygotowań jednak doprowadziło to do osiągnięcia zamierzonego celu i zamknięcia rynków na których dostępnych było aż 350 tys. towarów w tym broń i narkotyki.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje