Aktualności

YouTubeNa stronie Telewizji Republika pojawił się list otwarty skierowany do Premier Beaty Szydo. Dotyczy on niebezpieczeństw związanych z transmisjami na żywo w serwisie YouTube.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Brodaci youtuberzy kolejny raz zaciekawiają swoim materiałem. Liga Sprawiedliwości trafiła do kin. A tym czasem dwóch brodatych przedstawi Wam nieco informacji o tym filmie. Ben Affleck z problemami alkoholowymi, niesamowite wyniki Wonder Woman i problemy Justice League zobaczcie co Brodacze myślą o tym w momencie premiery filmu.

Igor Bebkiewicz

Co w najnowszym filmie o Thorze śmieszy najbardziej i która postać najbardziej rzuca się w oczy? O tym opowie Wam jeden z brodatych youtuberów z kanału Brody z Kosmosu. Uwaga materiał zawiera spojlery!

Igor Bebkiewicz

Youtuber ukrywający się pod nickiem Vina 7 listopada opublikował materiał wideo w którym mówi, że SexMasterka swoją markę ubrań rozwija sprzedając ciuchy sprowadzone na zamówienie z popularnego, chińskiego sklepu AliExpress. Tam na przykład jej bluza kosztuje niecałe 4 dolary, a przy większym zamówieniu z własnym nadrukiem sprzedawca oferuje dodatkowy rabat. Kilka dni później kanale pojawił się kolejny materiał związany z tym tematem. Tym razem Vina opowiado o próbach jego zastraszenia przez firmę odpowiedzialną za ubrania SexMasterki. Youtuberka na razie nie odniosła się do tego tematu na którymś ze swoich profili w serwisach społecznościowych bądź kanale na YouTube.

Igor Bebkiewicz

W 21 odcinku komediowo-politycznego serialu "Ucho Prezesa" zatytułowanym "Na arabskim dywaniku" pojawiło się małe nawiązanie do piosenki "Poka Sowe" nagranej przez SexMasterkę (6:20). Mimo tego, że teledysk do piosenki zajął miejsce w pierwszej setce najbardziej nielubianych wideo na YouTube Aniela, która co jakiś czas szokuje swoimi materiałami zapowiedziała dziś nagranie nowej piosenki.

Igor Bebkiewicz

Streamerka Caroline_Burt podczas jednej ze swoich transmisji myślała, że wsiada do zamówionego wcześniej samochodu z Ubera. Okazało się jednak, że pomyliła auta i wsiadła nie do zamówionego przez aplikację Uber samochodu lecz do mężczyzny czekającego na prostytutkę...

Igor Bebkiewicz

Materiał wideo, który był zamieszczony we wczorajszym wpisie dotyczącym kłótni Magicala z matką podczas ostatniego streama zniknął z sieci. Youtuberzy prowadzący kanały z oddshotami na których wylądowały niedawno powtórki tamtego streama również skarżą się na zgłoszenia spływające na ich kanał. Wygląda na to, że Magical chciałby aby ten urywek tamtego nieszczęsnego streama zniknął z sieci. Chociaż osobiście nie odniósł się do zgłoszeń informując o nadchodzącym streamie. W jego wpisie na specjalnej grupie możemy wyczytać, że wyjaśnił sobie tamtą akcję z matką. Lecz po tym jak zachowanie Magicala zobaczyła większa grupa osób może mieć spore problemy. Zwłaszcza jeśli instytucje takie jak MOPR odpowiedzą na zgłoszenia internautów.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje