Aktualności

YouTubeTelewizja Republika apeluje do Premier Beaty Szydo ws. transmisji na YouTube

Na stronie Telewizji Republika pojawił się list otwarty skierowany do Premier Beaty Szydo. Dotyczy on niebezpieczeństw związanych z transmisjami na żywo w serwisie YouTube.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Angielska wersja filmu "Niezwyciężeni" usunięta z YouTube!

Historia tego jak Polska odzyskała wolność zawarta w krótkim filmie, który mogliśmy oglądać od kilku dni widocznie komuś bardzo się nie spodobała bądź zawierała treści objęte prawami autorskimi o czym zapomnieli twórcy wideo. Angielska wersja animacji, która zainteresowała już niemałą grupę ludzi z całego świata i w której jako narrator wystąpił Sean Bean została usunięta z oficjalnego profilu IPNtv. Po wejściu w link prowadzący do ang. wideo widoczny jest tylko napis: ""IPNtv: The ..." Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski." Dostępna jest nadal polska wersja z Mirosławem Zbrojewiczem w roli narratora.

Igor Bebkiewicz

Youtuber namawiał do wystawiania słabych ocen dla baru - sprawa może wyląduje w prokuraturze?

Znany youtuber Serafin Pęzioł swoje 23 urodziny spędzał między innymi we wrocławskim barze Ambasada w którym - według tego co przekazał poprzez swój profil na FB został źle obsłużony. Postanowił więc odegrać się na knajpie namawiając swoich widzów do bojkotu tego miejsca poprzez wystawianie negatywnych opinii knajpie w internecie. Sprawą mogą zająć się organy ścigania...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Wykopowicze śledzili youtubera aby uzyskać adres Rafonixa

Adamz opublikował wczoraj wideo wyjaśniające sytuację o której wspominał w czasie wakacji, a dokładnie to jak i przez kogo był śledzony. Okazuje się, że to grupka użytkowników serwisu Wykop.pl bawiła się w detektywów w celu uzyskania adresu Rafonixa, którego przyjacielem jest Adam i na którego streamach często się pojawia.

Igor Bebkiewicz

Czy DeeJeyPallaside pozywa innych youtuberów i widzów?

Ostatnio jesteśmy świadkami kolejnej afery na polskim YouTube. Tym razem głównym bohaterem jest DeeJeyPallaside, który jak przedstawiają inni twórcy miał rzekomo pozywać innych youtuberów. Sam DeeJeyPallaside przygotował materiał w którym wyjaśnia całą sytuację związaną z "pozwami sądowymi".

Igor Bebkiewicz

Google się pomyliło i wysłało srebrny przycisk do youtubera z Chile zamiast do Magicala

Na kanale chilijskiego youtubera Alfred.Okay pojawił się dziś materiał wideo w którym ów bohater pokazuje otrzymany od Google srebrny przycisk za 100 tys. subskrypcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest to przycisk przeznaczony dla Daniela Magicala...

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje