Aktualności

YouTube



Na stronie Telewizji Republika pojawił się list otwarty skierowany do Premier Beaty Szydo. Dotyczy on niebezpieczeństw związanych z transmisjami na żywo w serwisie YouTube.

Czytaj więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Najnowszy challenge podbijający YouTube należy do grupy tych bardzo idiotycznych wyzwań jakie stawiają przed sobą youtuberzy. Tide Pod Challenge polega na rozgryzaniu w ustach kapsułek do prania. Przedstawiciele serwisu YouTube zareagowali i proszą o zgłaszanie takich filmów ponieważ łamią one zasady korzystania z serwisu. Rozgryzienie takiej kapsułki może wywołać komplikacje zdrowotne. Dlatego apelujemy nie próbujcie dołączać do tego wyzwania.

Igor Bebkiewicz

Youtuberzy Luke Erwin i Jackson O’Doherty zostali aresztowani podczas nagrywania challengu "Silly Salmon". Głównym powodem dla którego zatrzymała ich policja był skok z najwyższego mostu w Brisbane. Policja skonfiskowała kartę SD youtuberów z nagraniami przez co nie będą mogli ich pokazać do połowy lutego. Luke Erwin musi stawić się w sądzie 19 lutego.

Igor Bebkiewicz

Streamer i youtubera Graham the Christian podczas akcji w której zebrał 10 tys. dolarów dla Red Nose Day powiedział milion razy frazę "Gucci Gang". Przez 15 dni 19-latek prowadził akcję podczas której zbierał pieniądze na cel charytatywny i jednocześnie powtarzał "Gucci Gang". Ostatni 1000 możecie obejrzeć i usłyszeć na załączonym wideo.

Igor Bebkiewicz

Logan Paul 3 miesiące przed wybuchem sporej afery z jego udziałem kupił sobie willę za 6,6 mln dolarów. Niedawno mogliśmy usłyszeć o tym, że youtuber zatrudnił ochronę dla swojej nowej posiadłości po tym jak zaczął dostawać groźby. Teraz możecie obejrzeć willę Paula od środka. Jest prestiżowo...

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Najpopularniejszy serwis z wideo postanowił wprowadzić nowe zasady monetyzacji. Na pewno mniejszym i początkującym twórcom na YouTube przyda się sporo cierpliwości.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Na YouTube swoją premierę miał niedawno fanowski film Voldemort: Origins of the Heir. Trwający prawie godzinę film to idealna pozycja dla fanów uniwersum Harry'ego Pottera. Jeśli do takich należycie to łapcie popcorn i oglądajcie!

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje