Aktualności

YouTubeTelewizja Republika apeluje do Premier Beaty Szydo ws. transmisji na YouTube

Na stronie Telewizji Republika pojawił się list otwarty skierowany do Premier Beaty Szydo. Dotyczy on niebezpieczeństw związanych z transmisjami na żywo w serwisie YouTube.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

YouTube wprowadził nową animację ładowania

YouTube już w marcu testował nowe animacje ładowania materiałów wideo. Teraz przyszła pora na wprowadzenie zmian w oficjalnej wersji serwisu i w taki oto sposób dostaliśmy nową animację, która nie składa się już z kilku kropek, a z kręcącego się kółka. Sprawdźcie sami odpalając jakiś film.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Youtuberzy dubbingują postacie w "Emotki. Film”. Jest już pierwszy zwiastun!

Okazuje się, że za dubbing postaci w animowanej produkcji pt. "Emotki. Film" odpowiadać będą między innymi youtuberzy. W filmie usłyszymy między innymi Rezigiusza, Stuu, Marcina Dubiela i Littlemooonster96. Na YouTube jest już dostępny zwiastun filmu. Premiera 13 października.

Igor Bebkiewicz

NASA daje internautom dostęp do mnóstwa archiwalnych materiałów

Mnóstwo archiwalnych materiałów od NASA pojawiło się na kanale NASA Armstrong Flight Research Center. 300 nagrań, które do tej pory leżały w archiwach od teraz dostępne jest dla każdego internauty. To oczywiście nie wszystko bowiem na kanale, według zapowiedzi ma pojawić się jeszcze 200 tego typu klipów. Jest na co popatrzeć.

Igor Bebkiewicz

TV Republika wykorzystała materiały youtubera bez jego zgody

TV Republika, tak ta sama stacja z której publicyści chcą walczyć z "niebezpiecznymi transmisjami na żywo na YouTube" wykorzystuje materiały jednego z polskich youtuberów bez jego zgody.

Igor Bebkiewicz

Gwiazda YouTube'a to najgorszy sąsiad

Oglądając ostatnio popularne transmisje niektórych polskich youtuberów można dojść do takiego wniosku jednak nie tylko u nas mamy "gwiazdki" internetu, które nie dają żyć swoim sąsiadom. Jake Paul mający obecnie ponad 8,6 mln subskrybentów - 20-letnia gwiazda YouTube'a z Los Angeles regularnie uprzykrza życie swoim sąsiadom. O tym jak wygląda sprawa i dlaczego sąsiedzi Paula chcą go "wykopać" z osiedla dowiecie się z załączonego wideo.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje