Tak wyglądało tłumaczenie Wiedźmina 3

Miliony graczy na całym świecie świetnie bawiło się grając w Wiedźmina 3. Pozytywny odbiór gry spowodowany był między innymi odpowiednimi lokalizacjami tego tytułu. Sprawdźcie jak z przetłumaczeniem Wiedźmina 3 na inne języki niż polski poradziła sobie ekipa CDPR.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Diabeł tkwi w szczegółach

Pojawił się ostatni już odcinek dokumentalnej serii poświęconej grze od CD Projekt Red. Tym razem dowiecie się z wideo nieco o szczegółach gry takich jak muzyka, Gwint czy też walka.

Igor Bebkiewicz

CDPR naprawia Wiedźmina 3!

Ostatni patch wprowadzający do Wiedźmina 3 rozdzielczość 4K na konsolach PlayStation 4 Pro u niektórych graczy zamienił Wieśka 3 na niegrywalną produkcję. Ekipa CD Projekt Red zapewniła, że problem z awariami gry na PlayStation 4 Pro zostanie już niedługo rozwiązany.

Igor Bebkiewicz

Kulisy tworzenia questów do Wiedźmina 3

Kolejny odcinek serialu o serii gier Wiedźmin pojawił się w sieci, a wraz z nim kolejna porcja ciekawych informacji na temat powstawania questów do gry Wiedźmin 3.

Igor Bebkiewicz

Tak CDPR projektował grę Wiedźmin 3

Dzisiaj otrzymaliśmy trzeci odcinek serialu od Noclip o serii gier Wiedźmin. Tym razem dowiemy się jak ekipa CD Projekt Red projektowała grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Igor Bebkiewicz

Wiedźmin 3 na PlayStation 4 Pro od teraz w 4K!

Przygotowana przez zespół CD Projekt RED aktualizacja 1.50 już jest na serwerach Sony, a co za tym idzie od teraz na PlayStation 4 Pro dostępny jest Wiedźmin 3 w 4K.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje