Miliony graczy na całym świecie świetnie bawiło się grając w Wiedźmina 3. Pozytywny odbiór gry spowodowany był między innymi odpowiednimi lokalizacjami tego tytułu. Sprawdźcie jak z przetłumaczeniem Wiedźmina 3 na inne języki niż polski poradziła sobie ekipa CDPR.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Wiedźmin 3 to naprawdę wielka gra. Być może niewielu z Was wie, że producenci gry sporo z niej wycięli bądź pozmieniali koncepty przed premierą. Między innymi usunięty został również wpływ na grę jaki miałby mieć cykl dnia i nocy. A także to, że burze na terenie Skelliege miały mieć znaczący wpływ na rozgrywkę.

Igor Bebkiewicz

Twórca modyfikacji The Witcher 3 HD Reworked Project znany pod pseudonimem Halk Hogan PL zapowiedział zupełnie nową wersję projektu - 5.0. Dzięki niej gra ma stać się jeszcze piękniejsza. Wersja oznaczona numerem 5.0 będzie skupiała się przede wszystkim na poprawieniu wyglądu roślinności w świecie gry. Całość dostępna będzie tak jak poprzednie wersje w serwisie Nexus Mod.

Igor Bebkiewicz

Z okazji 10. urodzin serii do sklepów trafił Wiedźmin 3 w edycji Gry Roku w ekskluzywnym steelbooku. Chętni zapłacą za takie wydanie 179,99 zł na PC i 229,99 zł na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Igor Bebkiewicz

Wiedźmin 3: Dziki Gon może działać w 60 klatkach na sekundę na konsoli Xbox One X. Jednak co najciekawsze - gra nie otrzymała jeszcze żadnej aktualizacji poprawiającej rozgrywkę na najnowszej konsoli Microsoftu.

Igor Bebkiewicz

Minęło dokładnie 10 lat odkąd pojawiła się pierwsza komputerowa odsłona gry z Geraltem w roli głównej. Ależ ten czas leci. Sprawdźmy zatem jak zmienił się Geralt i jak wyglądała historia studia CDPR.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Pojawił się ostatni już odcinek dokumentalnej serii poświęconej grze od CD Projekt Red. Tym razem dowiecie się z wideo nieco o szczegółach gry takich jak muzyka, Gwint czy też walka.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje