Kilkunastominutowy gameplay z trybu multiplayer w grze Call of Duty: WW2 pojawił się niedawno na YouTube. Wideo prezentuje rozgrywkę w trybie Wojna. Szybko odpalajcie materiał bo może zniknąć z sieci.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Twórcy Call of Duty: WWII opublikowali w sieci zwiastun Zimowego Oblężenia. Przyniesie ono graczom nową mapę, listę gier z podwójnymi punktami doświadczenia, nowy tryb i cotygodniowy zrzut zaopatrzenia. Wydarzenie potrwa od 8 grudnia do 2 lutego.

Robert Man

Jeśli levelowanie w Call of Duty nie idzie Ci zbyt dobrze nie musisz się tym martwić. Możesz od teraz wynająć gracza na godziny, który zdobędzie odpowiedni poziom za Ciebie. Wystarczy już 15 funtów. Bidvine oferuje od teraz możliwość znalezienia lokalnych graczy, którzy będą zdobywali poziomy za odpowiednią opłatą. W ofercie znajduje się między innymi poprawa kill-death ratio, poprawienie rangi, a także odblokowywanie dodatków.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Najnowszy trailer Call of Duty: WWII pokazał między innymi nieco na temat pierwszego dodatku do gry. Przedstawione w wideo informacje sugerują więc, że akcja najnowszego Call of Duty rozgrywać będzie się także na terenie Polski. Premiera dodatku ma mieć miejsce 30 stycznia.

Igor Bebkiewicz

Szkoda gadać. Tylko tyle jestem w stanie powiedzieć na temat figurki kolekcjonerskiej dołączanej do przedpremierowych zamówień gry Call of Duty: WWII. Zresztą zobaczcie sami. Jeśli już szukacie jakiś fajnych kolekcjonerskich gadgetów, a nie czegoś tak badziewnego... to koniecznie rzućcie okiem na figurki z gier komputerowych tworzone przez Funko. Ponoć niebawem ponownie bohaterowie z Call of Duty.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Do niecodziennej sytuacji doszło w Terre Haute. Do fabryki Sony w której produkowane są płyty DVD i Blu-ray włamał się mężczyzna i ukradł kopie Call of Duty: WWII. Kilka egzemplarzy postanowił wystawić na eBay za 45 dolarów za sztukę. Jego ogłoszenie pozwoliło policji na szybkie złapanie złodzieja.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Australian Classification Board przydzieliło najnowszej odsłonie Call of Duty: WWII klasyfikację R18+ za scenę w której gracz mógł zetknąć się z przemocą seksualną. ACR opisało wspomnianą scenę następująco: "Gracz kontroluje kobietę o imieniu Rosseau, która jest świadkiem, gdy nazista zaciąga kobietę do gabinetu. Gdy Rosseau próbuje wejść, drugi żołnierz mówi „odejdź". Twórcy Call of Duty: WWII zmienili tą scenę lecz nie wiemy jak będzie ona wyglądała ostatecznie.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje