Tak wygląda multiplayer w Call of Duty: WW2

Kilkunastominutowy gameplay z trybu multiplayer w grze Call of Duty: WW2 pojawił się niedawno na YouTube. Wideo prezentuje rozgrywkę w trybie Wojna. Szybko odpalajcie materiał bo może zniknąć z sieci.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Mężczyzna ukradł Call of Duty: WWII z fabryki Sony

Do niecodziennej sytuacji doszło w Terre Haute. Do fabryki Sony w której produkowane są płyty DVD i Blu-ray włamał się mężczyzna i ukradł kopie Call of Duty: WWII. Kilka egzemplarzy postanowił wystawić na eBay za 45 dolarów za sztukę. Jego ogłoszenie pozwoliło policji na szybkie złapanie złodzieja.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Call of Duty: WWII zostało ocenzurowane za scenę gwałtu

Australian Classification Board przydzieliło najnowszej odsłonie Call of Duty: WWII klasyfikację R18+ za scenę w której gracz mógł zetknąć się z przemocą seksualną. ACR opisało wspomnianą scenę następująco: "Gracz kontroluje kobietę o imieniu Rosseau, która jest świadkiem, gdy nazista zaciąga kobietę do gabinetu. Gdy Rosseau próbuje wejść, drugi żołnierz mówi „odejdź". Twórcy Call of Duty: WWII zmienili tą scenę lecz nie wiemy jak będzie ona wyglądała ostatecznie.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Wystartował pre-load Call of Duty WW2. Sprawdź ile będziesz musiał pobrać!

Premiera nowego Call of Duty już za rogiem. Wystartował już pre-load gry dzięki czemu możecie zacząć ją pobierać. A do pobrania jest aż 45 GB na Xbox One. Na pre-load dla konsol PS4 musimy jeszcze chwilę poczekać.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Przygotuj swoją drużynę przed 3 listopada

Spodziewalibyście się, że gra FPS osadzona w realiach II wojny światowej dostanie taki trajler? Ja osobiście nie. Czas więc przygotować drużynę na premierę Call of Duty WWII! Ta odbędzie się już 3 listopada.

Igor Bebkiewicz

Tej mapy z Call of Duty: WWII jeszcze nie widzieliście!

Sledgehammer Games opublikowało na swoim profilu na Twitterze dwa zrzuty z mapy do Call of Duty: WWII, której jeszcze nie widzieliśmy. To pole bitwy zabierze nas do Londynu.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje