Tak wygląda multiplayer w Call of Duty: WW2

Kilkunastominutowy gameplay z trybu multiplayer w grze Call of Duty: WW2 pojawił się niedawno na YouTube. Wideo prezentuje rozgrywkę w trybie Wojna. Szybko odpalajcie materiał bo może zniknąć z sieci.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Szczegóły dotyczące bety Call of Duty: WW2

Sledgehammer Games - studio odpowiedzialne za Call of Duty: WW2 udostępni betę trybu multiplayer jeszcze w tym miesiącu. Jako pierwsi dostaną ją gracze z PlayStation 4 - 25 sierpnia. 1 września gra w wersji beta zostanie udostępniona ponownie na konsolach PS4 oraz Xbox One. Do dyspozycji gracze otrzymają 3 mapy: Du Hoc, Ardennes i Gibraltar. Dodatkowo udostępnione zostaną następujące tryby gry: Team Deathmatch, Domination oraz Hardpoint.

Igor Bebkiewicz

Zobacz zwiastun przerażającego trybu Zombie z Call of Duty: WWII

Co prawda jakiś czas temu pojawił się przeciek z materiałem wideo lecz teraz możemy obejrzeć zwiastun już w oficjalnej wersji na kanale gry. Nazistowskie zombiaki są przerażające!

Igor Bebkiewicz

Wyciekł trailer trybu Zombie z CoD: WWII

W sieci pojawił się trailer trybu Zombie dostępnego w Call of Duty WWII. Z YouTube'a jest on usuwany więc polecamy obejrzeć kopię załączoną w linku poniżej.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

W Call Of Duty: WW2 nie zagracie na Switch

Podczas redditowego AMA z przedstawicielami Sledgehammer Games wypłynęła informacja o tym, że gra Call Of Duty: WW2 nie pojawi się na konsoli Nintendo Switch.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje