Aktualności

TechnologiaJeśli zastanawiasz się nad tym czy mówiąc po angielsku masz bardziej brytyjski czy amerykański akcent to możesz to sprawdzić z pomocą AI. Cambridge Consultants czyli firma, która stworzyła już sztuczna inteligencję tworzącą niesamowite dzieła sztuki teraz podjęła się nowego projektu. Na stronie proszeni jesteście o przeczytanie na głos odpowiedniej frazy. Po tym AI sprawdza czy brzmicie bardziej amerykańsko czy bardziej brytyjsko. Odpowiedź podaje użytkownikowi w procentach. Może nie działa to do końca perfekcyjnie jednak ukazuje kolejne ciekawe zastosowanie AI. Aby strona zadziałała musicie upoważnić ją do korzystania z mikrofonu.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Dokładnie 24 marca w Krakowie zostanie otwarty pierwszy salon Xiaomi nad Wisłą. Punkt będzie obecny w Centrum Handlowym Serenada. W dniu otwarcia odwiedzający sklep będą mogli liczyć między innymi na promocje oraz będą mogli zapoznać się z nowymi produktami chińskiego producenta.

Igor Bebkiewicz

Electronic Arts zapowiedziało, że nowa gra z serii Battlefield trafi do sklepów jeszcze w tym roku, a dokładnie w październiku. Na razie to jedyne potwierdzone informacje na temat nowego Battlefielda. Zapewne na targach EA Play zobaczymy materiały z rozgrywki.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

The Boring Company zaczęło sprzedawać miotacze ognia. Wygląda na to, że było to bardzo dobre posunięcie nie tylko pod względem marketingowym ale i finansowym. Sprzedaż tych "gadżetów" wygenerowała 3,5 miliona dolarów.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Z informacji do których dotarł redaktor Polygonu wynika, że Microsoft ma bardzo poważne plany co do rozwoju w branży gier. Pod uwagę brane jest nawet przejęcie takich firm jak Valve, Electronic Arts czy też PUBG Corp. Wiąże się to oczywiście z sporymi inwestycjami. W końcu samo Electronic Arts wycenione zostało na ok. 35 mld dolarów. Według analityków bieżący rok będzie bardzo ważny dla rozwoju Microsoftu. Stąd też podejrzenia o chęci przejęcia kilku firm z branży gier.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Kolejne ciekawe zastosowanie sztucznej inteligencji. Lyrebird jest sztuczną inteligencją, która na podstawie nagrania Twojego głosu stworzy jego cyfrową wersję brzmiącą prawie jak oryginał. Prawie ponieważ jest to wczesna wersja tej technologii.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

13 marca 2018 roku na rynek wejdzie gra Pure Farming 2018, a w niej miłośnicy pracy na roli znajdą aż 3 różne tryby gry. Oprócz tego w Pure Farming 2018 znajdziecie 20 różnych scenariuszy, które będą wyzwaniami trwającymi godzinę. Zamawiając w przedsprzedaży dostajecie gratis mapę Niemiec.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje