Aktualności

TechnologiaJeśli zastanawiasz się nad tym czy mówiąc po angielsku masz bardziej brytyjski czy amerykański akcent to możesz to sprawdzić z pomocą AI. Cambridge Consultants czyli firma, która stworzyła już sztuczna inteligencję tworzącą niesamowite dzieła sztuki teraz podjęła się nowego projektu. Na stronie proszeni jesteście o przeczytanie na głos odpowiedniej frazy. Po tym AI sprawdza czy brzmicie bardziej amerykańsko czy bardziej brytyjsko. Odpowiedź podaje użytkownikowi w procentach. Może nie działa to do końca perfekcyjnie jednak ukazuje kolejne ciekawe zastosowanie AI. Aby strona zadziałała musicie upoważnić ją do korzystania z mikrofonu.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

GPD Win 2 to przenośna konsola będąca w rzeczywistości miniaturowym laptopem. GPD Win 2 posiada 6-calowy wyświetlacz, CPU Intel Core m3-7Y30, GPU zintegrowane - Intel HD 615, dysk SSD 128 GB, 8 GB RAM i baterię 4900 mAh pozwalającą na 8 godzin zabawy. Twórcy zapewniają, że na GPD Win 2 bez problemu odpalicie Battlefield 1, Overwatch, Wiedźmina 3, GTA V i wiele innych gier. Poniżej macie link do pełnej listy.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Według informacji do których dotarli redaktorzy serwisu GRYonline.pl na tegorocznych targach możemy spodziewać się nowych materiałów z gry Cyberpunk 2077. Powołując się na anonimowe źródła twierdzą, że prezentacja grywalnego dema ma odbywać się za zamkniętymi drzwiami. To zgadzałoby się z wcześniejszymi przeciekami dot. tego iż takie demo posiada już firma Sony. 5 lat po publikacji pierwszego trailera gry ukazanie materiałów z rozgrywki byłoby sporym świętem dla graczy. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie z CDPR.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Survivi.io to gra Battle Royale dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Zasadami nie różni się znacząco od PUBG. Lecz różnice pod względem graficznym są już mocno widoczne. Twórcy Survivi.io postawili na mocno uproszczoną grafikę 2D. Chcąc zagrać w Surviv.io musicie wybrać jeden z trzech serwerów. Do wyboru jest serwer w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Uważajcie bo wciąga mocno.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Tegoroczna edycja akcji charytatywnej Awesome Games Done Quick zakończyła się sporym sukcesem. Od 7 do 14 stycznia zebrano aż 2263093,19 dolarów. Wszystkie speedruny były transmitowane na Twitch.tv dzięki temu każdy kto chciał wesprzeć akcję mógł bez problemu to zrobić oglądając przy tym jak gracze radzą sobie z bardzo szybkim przechodzeniem różnych gier. Pieniądze zebrane podczas AGDQ 2017 przekazane zostaną na fundację Prevent Cancer Foundation.

Igor Bebkiewicz

Po pojawieniu się na twitterowym koncie Cyberpunk 2077 wpisu "beep" w sieci pojawiło się sporo przecieków i plotek odnośnie najnowszej gry CDPR. Według informacji udostępnionych przez jednego z pracowników Sony amerykańska firma ma już dostęp do grywalnej wersji Cyberpunk 2077. Z tego co wiemy jest to wczesne demo gry. Wygląda na to, że twitt to tylko mały początek zbliżającej się kampanii promocyjnej, której punktem kulminacyjnym miałyby być tegoroczne targi E3.

Igor Bebkiewicz

Łódź będzie pierwszym polskim miastem w którym przetestowana zostanie technologia 5G. Informację o tym Ministerstwo Cyfryzacji przedstawiło w dokumencie pod nazwą Strategia 5G dla Polski. do 2025 roku wszystkie obszary miejskie mają być objęte zasięgiem sieci 5G.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje