Aktualności

SteamNajpopularniejsza platforma dla graczy rezygnuje z obsługi transakcji w Bitcoinach. Od dzisiaj nie będzie można już wykonywać transakcji w tej kryptowalucie w sklepie Valve. Głównym powodem dla którego zrezygnowano z BTC na Steam jest zmienność wartości wirtualnej waluty.

Dowiedz się więcej

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Przygotujcie portfele. Już w nadchodzącym miesiącu czeka na Was kolejna wielka wyprzedaż gier na Steam. Twitterowy profil Steam Database ogłosił, że wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku wystartuje 15 lutego. Gry w niższych cenach będziecie mogli kupić do 19 lutego.

Igor Bebkiewicz

Interfejs użytkownika w aplikacji Steam może niedługo przejść spore zmiany. Za dużo o aktualizacji nie wiemy. Chociaż jedno jest pewne - Valve właśnie nad nią pracuje. To co nurtować może najbardziej to data premiery nowej wersji UI. Valve zdradziło w tym temacie tylko tyle, że nowe UI zobaczymy jak będzie gotowe. Pozostaje czekać.

Igor Bebkiewicz

Steam pochwalił się nowym rekordem! Tym razem jednocześnie było zalogowanych ponad 18 milionów (18522222) użytkowników. Z tego ponad 7 milionów było zalogowanych do gry.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Oto przed Wami pełna lista zwycięzców drugiej edycji Steam Award. Wśród zwycięzców pojawił się nawet polski Wiedźmin 3: Dziki Gon! Nie zaskoczyło zapewne też nikogo nagrodzenie PlayerUnknown’s Battlegrounds...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Steam opublikował zestawienie 100 gier generujących najwyższy dochód brutto w 2017 roku. W pierwszej dziesiątce jest: CS:GO, Wiedźmin 3: Dziki Gon, H1Z1, Divinity: Original Sin 2, Rainbow Six Siege, Dota 2, Ark: Survival Evolved, GTA V, Rocket League, Warframe, PlayerUnknown's Battlegrounds i Ghost Recon Wildlands. Pełne zestawienie możecie obejrzeć w linku poniżej.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Jeszcze do niedawna płacenie złotówkami na Steam było tylko marzeniem. Teraz jest już taka możliwość. Dokładnie wczoraj w sklepie od Valve pojawiły się nowe waluty w tym złotówki. Wszystkie środki w Waszym wirtualnym portfelu zostały zgodnie z tym przewalutowane. Ceny od teraz są znacznie przystępniejsze. Niektóre gry tak jak na przykład Playerunknown's Battlegrounds są teraz tańsze o niemal 50 złotych. PUBG kosztuje obecnie 72,99 zł.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje