Aktualności

TechnologiaSouth Park The Fractured But Whole - wymagania systemowe

Ubisoft zaserwował nam dziś wymagania systemowe South Park The Fractured But Whole. Aby odpalić grę i cieszyć się chociażby minimalnym poziomem rozgrywki potrzebujecie: Intel Core i5 2400 | AMD FX 4320, karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 560Ti / GTX 650 / GTX 750 / GTX 950 / GTX 1050 bądź AMD Radeon HD 7850 / R9 270 / R9 370 / RX 460

(2 GB VRAM lub więcej) i 6 GB RAM. Zalecane wymagania wyglądają następująco Intel Core i5-4690K lub AMD FX-8350, NVIDIA GeForce GTX 670 / GTX 750ti / GTX 1060 lub AMD Radeon R9 280X / R9 380

(2 GB VRAM) i 8 GB RAM.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Rozgrywka w rozdzielczości 16K

Ekipa z kanału Linus Tech Tips przygotowała specjalny zestaw do gry w rozdzielczości 16K. Pierwszą grą, która została uruchomiona na przygotowanym do tego zestawie był oczywiście Minecraft.

Igor Bebkiewicz

Prepremiera AMD VEGA!

Mamy tu jakiś fanów czerwonych, albo po prostu komputerowych zapaleńców? Jeżeli tak to musicie to zobaczyć! Nie jest to oficjalna premiera, ale przedsmak tego na co przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Dodatkowo możecie wygrać jedną kartę dla siebie! Jak? Oglądajcie materiał.

Bartek Świrta

Battlefield 5 powstaje!

Ostatnie spotkanie z inwestorami zwołane przez EA przyniosło ciekawe informacje. W produkcji są już następujące gry: Battlefield 5, FIFA World Cup i 10 innych tytułów na silniku Frostbite.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Już czas na mobilne granie z Max-Q!

Mamy tu jakiś fanów mobilnego grania na maksymalnych ustawieniach? Jeżeli tak to jest to wasza obowiązkowa pozycja. Oto pierwszy w Polsce test pierwszego laptopa wyposażonego w kartę graficzną Nvidia Max-Q Design. Zieloni naprawdę narobili nam smaka przed premierą, teraz w końcu możemy zweryfikować czy ich słowa były prawdziwe. Czyżby szykowała nam się mała rewolucja?

Dowiedz się więcej
Bartek Świrta

Let's chat...

Jakiś czas temu Microsoft udostępnił w internecie swojego bot'a opartego o sztuczną inteligencję. Bot został zdjęty ze względu na swoją nieoczekiwaną zamianę poglądów i głoszenie rasistowskich treści.

Microsoft wrócił do deski kreślarskiej i już od jakiegoś czasu możemy rozmawiać z Zo, nową ugrzecznioną wersją bot'a. Nie ukrywam, że nowe algorytmy uczenia sprawiają, że rozmowa jest bardziej ludzka, choć zdarzają się odstępstwa.

Pamiętajcie, że jest to cały czas tylko rozrywka i nie należy jej słów traktować zbyt poważnie, ale jeżeli chcecie sprawdzić jak Zo sobie radzi możecie porozmawiać z nią przez messanger'a. Oczywiście tylko po angielsku.

Dowiedz się więcej
Bartek Świrta

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje