PlayerUnknown’s Battlegrounds z niesamowitymi wynikami!

Niedawno gra PlayerUnknown’s Battlegrounds przebiła GTA V, a już teraz tytuł od Bluehole jest najpopularniejszą grą na Steam nie stworzoną przez Valve. W pierwszej trójce gier mogących pochwalić się najliczniejszymi grupami graczy przed PUBG jest jeszcze tylko CS:GO i Dota 2. PlayerUnknown’s Battlegrounds przebiło już nawet Fallout 4.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Zobaczcie pierwszy z trzech nowych pojazdów, które trafią do PlayerUnknown’s Battlegrounds

Podczas redditowego AMA Brendan Greene ogłosił, że team odpowiedzialny za grę PlayerUnknown’s Battlegrounds pracuje właśnie nad wprowadzeniem trzech nowych pojazdów. Jeden z nich możecie zobaczyć już teraz na załączonym zrzucie.

Igor Bebkiewicz

Zobaczcie film The Battlegrounds

Inspirowany bijącym rekordy popularności tytułem Playerunknown's Battlegrounds film jest dziełem ekipy Corridor, która jakiś czas temu stworzyła między innymi film inspirowany GTA V.

Igor Bebkiewicz

Możliwe, że Playerunknown's Battlegrounds dostanie kampanię dla pojedynczego gracza!

Bijąca ostatnio rekordy popularności strzelanka Playerunknown's Battlegrounds może otrzymać kampanię dla pojedynczego gracza . Przynajmniej tego bardzo chciałby jeden z producentów gry - Brendan Greene, który odpowiadał na pytania graczy w redditowym AMA.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Nowe miasto w Playerunknown's Battlegrounds

Na serwerach testowych pojawiła się już aktualizacja wprowadzająca do gry Playerunknown's Battlegrounds nowe miasto - East of Stalber. Dodatkowo aktualizacja wprowadzi do PUBG między innymi mgłę, która będzie utrudniać rozgrywkę.

Igor Bebkiewicz

55% graczy PUBG to gracze CS:GO - garść ciekawych statystyk

Steam Spy opublikował ciekawe dane. 55 procent posiadaczy kopii gry Playerunknown's Battlegrounds to gracze CS:GO, którzy spędzali w grze od Valve o 50% więcej czasu niż przeciętna osoba. Po pojawieniu się PUBG ten wynik zmniejszył się o 30 procent.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje