Aktualności

YouTubePewDiePie radzi jak zacząć karierę na YouTube

W jednym z najnowszych filmików, które możecie znaleźć na kanale PewDiePie'a możecie znaleźć sporo przydatnych rad mogących pomóc Wam w starcie kariery na YouTube.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Sprawdź, który emotikon Angela Merkel lubi najbardziej

Kanclerz Niemiec - Angela Merkel w wywiadzie dla dbate zdradziła, że jej ulubionym emotikonem jest "smiley". Czasami podczas rozmowy dodaje również serduszko. Ciekawe jakiego emoji najczęściej używa Andrzej Duda lub Antonii Macierewicz?

Igor Bebkiewicz

Jak kręcić vlogi niczym Casey Neistat?

Adrian Kilar w swoim najnowszym vlogu przybliża tajniki nagrywania używane przez Casey'a Neistata - jednego z najpopularniejszych vlogerów na świecie. Adrian ciekawie opowiada o każdym z elementów wykorzystywanych przez Casey'a przy tworzeniu nowych vlogów. Materiał ciekawy i godny polecenia. Oglądajcie!

Igor Bebkiewicz

Dlaczego oglądamy patologię na YouTube?

Piotr Marszałkowski jest socjologiem i prowadzi na YouTube naprawdę ciekawy kanał. W jednym z ostatnich materiałów przygotowanych przez Rafała możecie znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego patologia, kanały takie jak DanielMagical, Rafonix oraz reality show cieszą się tak wielką popularnością na YouTube?

Igor Bebkiewicz

Despacito jest już numerem jeden na YouTube!

Krótko na szczycie najczęściej odtwarzanych materiałów wideo na YouTube utrzymywał się Wiz Khalifa z teledyskiem do piosenki "See You Again". Nie jest niczym zaskakującym fakt, że teledysk do "See You Again" wyprzedził teledysk "Despacito".

Igor Bebkiewicz

PLKD będzie komentował mecz w telewizji

Damiana Kuszewskiego, którego na YouTube możemy odnaleźć jako PLKD znają prawdopodobnie wszyscy polscy fani gry FIFA. YouTuber już dziś skomentuje mecz Atletico Madryt vs. SSC Napoli o godzinie 17:45 w telewizji Eurosport.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje