Aktualności

FacebookOto Facebook Watch

Platforma wideo od Facebooka została już oficjalnie zaprezentowana. Nazywa się Facebook Watch i zawierać ma filmy oraz transmisje na żywo. Oczywiście wszystko dobierane pod kątem społecznościowym przez co wyświetlać będą nam się w Watch przede wszystkim materiały oglądane przez naszych znajomych. Tak jak w tradycyjnej części Facebooka tak i w Facebook dostępne będą reakcje i strefa komentarzy.

Introducing Watch

Опубліковано Facebook 9 серпня 2017 р.
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Sprawdźcie TOP 10 najczęściej używanych emoji na Facebooku

Mark Zuckerberg w poniedziałek z okazji światowego Dnia Emoji opublikował statystyki zawierające 10 najczęściej używanych emoji w serwisie Facebook. Numerem jeden jest emoji, które według wielu przedstawia uśmiech z balonami. Których Wy używacie najczęściej?

Igor Bebkiewicz

Ależ na to czekałem! Messenger będzie wyświetlał reklamy!

Kto nie lubi reklam? Przedstawiciele Facebooka oczywiście dobrze o tym wiedzą, że prawie wszyscy nie lubią reklam. Szczególnie tych uciążliwych. Jednak jakoś musi zarabiać na siebie największy serwis społecznościowy. Facebook Messenger będzie wyświetlał użytkownikom reklamy. To już pewne. Pojawią się one na głównym ekranie jeszcze przed końcem tego roku.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje