Aktualności

YouTubeMark Ruffalo przez przypadek streamował swoją kieszeń podczas premiery filmu

Mark Ruffalo znany amerykański aktor, którego mogliśmy zobaczyć między innymi w Avengers: Czas Ultrona i Iluzja 2 po tym jak stramował na swoim profilu w serwisie Instagram schował telefon do kieszeni zapominając przy tym o wyłączeniu transmisji. Co najważniejsze cała sytuacja miała miejsce podczas premiery filmu Thor: Ragnarok. W taki sposób z krótkiego live'a na Instagramie zrobiła się długa transmisja z kieszeni aktora, którą oglądały ponad 2 tysiące osób.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Daniel Magical przeprasza Wykop

Ostatnia afera z Danielem Magicalem i Wykopowiczami przybiera coraz to ciekawsze formy. Na kanale Daniela pojawił się dziś vlog w którym streamer przeprasza między innymi użytkowników Wykopu, którzy mogli się czuć urażeni jego słowami. W materiale wideo opowiada również o sytuacji w której obecnie się znajduje. Wykopowicze podejrzewają, że to ostanie wycofanie "donejtow" zadziałało tak na Magicala.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Wykopowicze chcą zwrotu donejtów wysyłanych Magicalowi

"Wojna z tucznikiem" jak określają starcie z Danielem Magicalem użytkownicy serwisu Wykop.pl rozkręciła się na dobre. Zaraz po pierwszym znalezisku z filmikiem gdzie Daniel wyzywa Wykopowiczów pojawiło się na głównej stronie Wykopu kolejne znalezisko. Tym razem z poradnikiem jak odzyskać pieniądze wysłane Magicalowi.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Wykop idzie na wojnę z Danielem Magicalem

Kto by pomyślał, że tak lubiany przez sporą grupę użytkowników serwisu Wykop.pl streamer może w końcu podpaść im na tyle aby ci jak sami mówią "pokazali mu jego miejsce". Wśród powodów przez które Daniela Magicala Mirki już nie lubią jest między innymi spadek jakości transmisji (o ile jakaś była), mniej dymów i co gorsza wyzwiska z ust Daniela w kierunku użytkowników Wykopu.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

TVP Info puściła materiał o bojówkach islamskich z muzyką o kebabie od "Na Pełnej"

Twórcy z kanału "Na Pełnej" mogą czuć się zszokowani. Stacja TVP Info puściła wczoraj w programie "W tyle wizji" materiał o bojówkach islamskich w którego tle leciała piosenka "Ja Jem Kebaba" stworzona właśnie przez ekipę "Na Pełnej".

Kochani, spotkała nas gruba sytuacja. Po udanym koncercie w piątek zasiedliśmy do sprawdzenia messengerków, gdzie czekał na nas nagrany urywek materiału TVP Info, pokazujący… bojówki państwa Islamskiego, strzelające rakiety, ćwiczenia taktyczne i inne wojenne atrakcje z towarzyszeniem naszej parodii - Ja Jem Kebaba. SERIO? Chwila poszukiwań i znaleźliśmy całość na oficjalnej stronie TVP (21:46): link: https://www.tvp.info/34108840/13102017-2149 Nikt nie zapytał nas o zgodę, której na pewno byśmy nie dali. Nikt nie podpisał nas pod materiałem, który wymagał od nas i od innych sporo pracy. Zwyczajnie skleili naszą twórczość ze światem, od którego uciekamy w naszych piosenkach - wojną, polityką, brutalnością. Mamy do siebie dystans, ale zawsze staramy się robić wartościowe albo zabawne materiały. A nie… Zazwyczaj nie reagujemy na takie sytuacje, ale dla nas to za dużo. Gdyby to był zwykły bezbek, to byśmy o tym nie pisali. Nie widzieliśmy czegoś tak niesmacznego od dawna, w dodatku zostaliśmy z tym w chamski sposób powiązani. WTF?

Posted by Na Pełnej on Dienstag, 17. Oktober 2017
Igor Bebkiewicz

Kolorovyvlog pracował jako prostytutka na czacie SMS

Szymon po powrocie do vlogowania opowiada w swoich materiałach między innymi o tym czym zajmował się w czasie przerwy od YT. Tym razem przyszła kolej na opowieść o pracy na czacie SMS...

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje