Najnowsza lista zmian, które wprowadzi najbliższa aktualizacja do League of Legends zawiera... voice chat! Pozwoli on na rozmowy z przyjaciółmi, którzy dołączą do party. W przyszłości być może zostanie również poszerzony o rozmowy z nieznajomymi graczami.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Tyler "Tyler1" Steinkamp znany jako najbardziej toksyczny gracz w historii League of Legends został odbanowany po upływie 613 dni. Już teraz zapowiedział specjalny stream, który ma odbyć się w najbliższy poniedziałek. Tyler został zbanowany na "czas nieokreślony" w 2016 roku. Wielokrotnie podkreślał, że dostrzegł swój błąd lecz i tak musiał czekać na ruch ze strony Riotu. Studio odpowiedzialne za grę w końcu postanowiło wycofać blokadę i otworzyć drzwi Tylerowi.

Igor Bebkiewicz

Li "Vasilii" Wei Jun został zawieszony w turniejowych rozgrywkach przez Riot Games do 2020. Powodem tego były groźby oraz stosowanie przemocy w stosunku do swojej dziewczyny. Jedną z sytuacji w których Vasilii znęcał się na swojej dziewczynie mogli zobaczyć widzowie jego transmisji na żywo. O tym pisaliśmy jakiś czas temu na łamach naszego serwisu.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Jeden z najpopularniejszych streamerów i zarazem jeden z najbardziej toksycznych graczy z Ameryki Północnej ze względu na swoje zachowanie najwidoczniej mocno zaszedł za skórę jednemu z pracowników Riotu.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Hung "Karsa" Hau-Hsuan nie zagra już w League of Legends Master Series. Przez to, że w meczu przeciwko drużynie Raise Gaming opuścił drugą grę z serii przed zakończeniem został zawieszony w rozgrywkach na czas nieokreślony. Karsę zastąpi Chen "REFRA1N" Kuan-Ting.

Igor Bebkiewicz

Na YouTube pojawił się materiał zza kulis powstawania nowych skinów drużynowych SKT T1 2016 World Championship. Każda skórka będzie posiadała własne unikatowe animacje i efekty cząsteczkowe

Igor Bebkiewicz

Jako że studio Riot Games postanowiło znacząco zwiększyć liczbę osobiście organizowanych turniejów to w tym sezonie nie zobaczymy zmagań w League of Legends na turniejach Intel Extreme Masters na których mogliśmy oglądać mecze LoLa od 2006 roku.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje