Ktoś odtworzył trailer Grand Tour Season 2 w GTA: V. Efekt jest powalający!

Grand Tour ma wielu fanów, którzy czekają oczywiście na drugi sezon programu. Niektórzy nawet postanawiają połączyć to z zamiłowaniem do GTA V. W taki sposób powstała nowa wersja trailera Grand Tour Season 2.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Pierwsze GTA pojawiło się 19 lat temu!

Pierwsze GTA pojawiło się 19 lat temu, jak wielu z Was zagrało w ten tytuł przed pojawieniem się GTA San Andreas bądź GTA V?

Igor Bebkiewicz

20 najdroższych gier w historii

Redaktorzy serwisu Gamespot przygotowali zestawienie (link poniżej) 20 najdroższych gier w historii. Zdradzę tylko, że na ostatnim miejscu znalazła się produkcja z 2012 roku - Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, a w czołówce znajdziemy między innymi GTA V.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Ten film mógłby być trailerem GTA V!

Wicked Game to krótki film w całości nagrany w grze Grand Theft Auto V i wykorzystujący wszystko co ta produkcja ma w sobie najlepszego. Bez wątpienia mógłby to być jeden z materiałów promujących grę.

Igor Bebkiewicz

Fidget spinnery są już nawet w GTA V

W sieci jest już mnóstwo filmów prezentujących prawdziwe fidget spinnery. Jest to tak popularny gadżet, że trafił nawet do gry GTA V w formie specjalnie stworzonej modyfikacji.

Igor Bebkiewicz

Samsung blokuje filmy z GTA:V na których jest Note 7

Modyfikacja pozwalająca na to aby Samsung's Galaxy Note 7 został użyty jako bomba nie spodobała się zarządowi Samsunga. Dlatego też nagrania z GTA: V z tym telefonem są blokowane.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje