Ktoś odtworzył trailer Grand Tour Season 2 w GTA: V. Efekt jest powalający!

Grand Tour ma wielu fanów, którzy czekają oczywiście na drugi sezon programu. Niektórzy nawet postanawiają połączyć to z zamiłowaniem do GTA V. W taki sposób powstała nowa wersja trailera Grand Tour Season 2.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Ten mod do GTA V przybył z przyszłości

NaturalVision Remastered to zupełnie nowa odsłona grafiki w GTA V. Razed - twórca modyfikacji spędził nad nią ponad 1200 godzin. Modyfikacja dostarczyć ma najbardziej realistycznych wrażeń wizualnych możliwych do osiągnięcia na silniku GTA V. Zobaczcie sami jak świetnie to wygląda!

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

GTA 6? Nie, to tylko nowe DLC do GTA Online

Rockstar jak dotąd nie wydał żadnego oświadczenia w sprawie informacji, które wypłynęły z CV jednego z aktorów, który rzekomo ma brać udział w nagraniach motion capture do nowego GTA. Na pocieszenie jednak dostaliśmy nowe DLC do GTA Online.

Igor Bebkiewicz

Pierwsze GTA pojawiło się 19 lat temu!

Pierwsze GTA pojawiło się 19 lat temu, jak wielu z Was zagrało w ten tytuł przed pojawieniem się GTA San Andreas bądź GTA V?

Igor Bebkiewicz

20 najdroższych gier w historii

Redaktorzy serwisu Gamespot przygotowali zestawienie (link poniżej) 20 najdroższych gier w historii. Zdradzę tylko, że na ostatnim miejscu znalazła się produkcja z 2012 roku - Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, a w czołówce znajdziemy między innymi GTA V.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Ten film mógłby być trailerem GTA V!

Wicked Game to krótki film w całości nagrany w grze Grand Theft Auto V i wykorzystujący wszystko co ta produkcja ma w sobie najlepszego. Bez wątpienia mógłby to być jeden z materiałów promujących grę.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje