Aktualności

YouTubeIle Wiz Khalifa zarobił najczęściej wyświetlanym wideo w historii YouTube'a?

Teledysk do piosenki "See You Again" jest aktualnie bijącym rekordy popularności wideo, które również ma najwięcej wyświetleń w historii YouTube'a. Według danych udostępnionych przez TheNextWeb Wiz mógł zarobić na tym wideo nawet 2,9 mln dolarów.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Angielska wersja filmu "Niezwyciężeni" usunięta z YouTube!

Historia tego jak Polska odzyskała wolność zawarta w krótkim filmie, który mogliśmy oglądać od kilku dni widocznie komuś bardzo się nie spodobała bądź zawierała treści objęte prawami autorskimi o czym zapomnieli twórcy wideo. Angielska wersja animacji, która zainteresowała już niemałą grupę ludzi z całego świata i w której jako narrator wystąpił Sean Bean została usunięta z oficjalnego profilu IPNtv. Po wejściu w link prowadzący do ang. wideo widoczny jest tylko napis: ""IPNtv: The ..." Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski." Dostępna jest nadal polska wersja z Mirosławem Zbrojewiczem w roli narratora.

Igor Bebkiewicz

Youtuber namawiał do wystawiania słabych ocen dla baru - sprawa może wyląduje w prokuraturze?

Znany youtuber Serafin Pęzioł swoje 23 urodziny spędzał między innymi we wrocławskim barze Ambasada w którym - według tego co przekazał poprzez swój profil na FB został źle obsłużony. Postanowił więc odegrać się na knajpie namawiając swoich widzów do bojkotu tego miejsca poprzez wystawianie negatywnych opinii knajpie w internecie. Sprawą mogą zająć się organy ścigania...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Wykopowicze śledzili youtubera aby uzyskać adres Rafonixa

Adamz opublikował wczoraj wideo wyjaśniające sytuację o której wspominał w czasie wakacji, a dokładnie to jak i przez kogo był śledzony. Okazuje się, że to grupka użytkowników serwisu Wykop.pl bawiła się w detektywów w celu uzyskania adresu Rafonixa, którego przyjacielem jest Adam i na którego streamach często się pojawia.

Igor Bebkiewicz

Czy DeeJeyPallaside pozywa innych youtuberów i widzów?

Ostatnio jesteśmy świadkami kolejnej afery na polskim YouTube. Tym razem głównym bohaterem jest DeeJeyPallaside, który jak przedstawiają inni twórcy miał rzekomo pozywać innych youtuberów. Sam DeeJeyPallaside przygotował materiał w którym wyjaśnia całą sytuację związaną z "pozwami sądowymi".

Igor Bebkiewicz

Google się pomyliło i wysłało srebrny przycisk do youtubera z Chile zamiast do Magicala

Na kanale chilijskiego youtubera Alfred.Okay pojawił się dziś materiał wideo w którym ów bohater pokazuje otrzymany od Google srebrny przycisk za 100 tys. subskrypcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest to przycisk przeznaczony dla Daniela Magicala...

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje