Aktualności

FacebookSzykują się kolejne zmiany na Facebooku. Krótko mówiąc Zuckerberg chce poprawić relacje i interakcje społeczne. Aby to zrobić Facebook będzie wyświetlał przede wszystkim więcej postów znajomych i rodziny użytkownika. Po wprowadzeniu zmian będzie wyświetlało się mniej postów od stron biznesowych bądź informacyjnych.

One of our big focus areas for 2018 is making sure the time we all spend on Facebook is time well spent. We built...

Gepostet von Mark Zuckerberg am Donnerstag, 11. Januar 2018

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

"Sorry, something went wrong." taki tekst pojawiał się dziś zamiast działającej strony Facebooka. Serwis społecznościowy zaliczył niemałą awarię co potwierdzają również dane z serwisu Downdetector.

Igor Bebkiewicz

Facebook nie jest idealny. Mark Zuckerberg o tym doskonale wie i zapowiada poważne zmiany w serwisie. Te mają nastąpić już w tym roku o czym Zuckerberg napisał w swoim poście zamieszczonym na profilu w serwisie społecznościowym.

Every year I take on a personal challenge to learn something new. I've visited every US state, run 365 miles, built an...

Gepostet von Mark Zuckerberg am Donnerstag, 4. Januar 2018
Igor Bebkiewicz

27-letnia kobieta została postrzelona podczas transmisji na żywo, którą prowadziła na Facebooku. Akcja miała miejsce w Washington Park. Postrzelenie było wynikiem kłótni w którą wdała się 27-letnia kobieta z osobą siedzącą w samochodzie. Ofiara strzelaniny została przewieziona do Stroger Hospital. Obecnie policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Można powiedzieć, że będzie ona chroniła przed idiotami odpowiadającymi w głupi sposób na napisany pod danym postem komentarz. Zaznaczając ikonkę kłódki przy pisaniu komentarza pod danym postem dostajecie cztery możliwości ustawień widoczności komentarza. Może zobaczyć go autor postu i jego znajomi. Autor wpisu i autor komentarza. Tylko znajomi i ostatnia opcja - wszyscy.

Messenger Kids to najnowszy komunikator od twórców najpopularniejszego serwisu społecznościowego. Przewidziany jest on dla osób poniżej 13 roku życia. Użytkownicy komunikatora Messenger Kids nie potrzebują do korzystania z niego konta na Facebooku. Natomiast to od rodziców w dużej mierze będzie zależało z kim korespondować będzie ich dziecko. Nowa aplikacja dostępna jest już w Stanach Zjednoczonych od początku tygodnia.

Igor Bebkiewicz

Najpopularniejszy serwis społecznościowy chce wprowadzić kolejne zabezpieczenia aby uchronić swoich użytkowników przed włamaniami na ich konta. Nową formą weryfikacji ma być wymagane selfie. Mechanizm ten jednocześnie ma być formą czegoś na wzór kodu Captcha. Przedstawiciele serwisu zapewniają, że zdjęcia użytkowników będą wykorzystywane jedynie do tego. Po weryfikacji będą natychmiast usuwane z bazy danych.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje