Aktualności

TechnologiaElectronic Arts opublikowało dziś w sieci oficjalny zwiastun fabularny gry Need for Speed: Payback. Jest w nim nieco wybuchów ale przede wszystkim dużo szybkich samochodów.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

W sekcji IRL można łatwo dojrzeć streamerki budujące swoją popularność na dość wyzywających streamach. Jeśli na stronę wchodzi ktoś nowy może pomyśleć nawet momentami że jest to strona z sex-kamerkami. To też nie podoba się BBC. Największy nadawca radiowo-telewizyjny na świecie chce wymusić na Twitchu ograniczenia takich treści. Według redaktorów BBC serwis Twitch nie przestrzega swojego regulaminu i wytycznych dla społeczności pozwalając na takie działania streamerek.

Dowiedz się więcej
Robert Man

Pamiętacie premierę Mafii 3 i to jak twórcy tej gry zablokowali jej pecetową wersję do 30 FPS? Wtedy oczywiście pojawiły się po niedługim czasie aktualizacje odblokowujące pełne możliwości rozgrywki. Jednak teraz sytuacja powraca wraz z premierą nowej gry. Okami HD swoją premierę na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One będzie miało 12 grudnia. Twórcy jednak już teraz zdradzili, że tytuł ten w pecetowej wersji będzie zablokowany do 30 FPS. Producenci eksperymentują z większą ilością klatek ale jak sami twierdzą negatywnie to wpływa na rozgrywkę.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

W sieci pojawił się już trailer zapowiadający grę SOULCALIBUR VI. Najnowsza bijatyka trafi na PlayStation 4, Xbox One i pecety. Pierwsza odsłona tej serii pojawiła się w 1998 roku, a w 2012 roku wyszła ostatnia część serii - Soulcalibur V. Czas więc na coś nowego!

Igor Bebkiewicz

Polskie studio The Astronauts pokazało na tegorocznej odsłonie The Game Awards krótki teaser swojej nowej gry - Witchfire. Jeśli nie obejrzeliście wideo podczas transmisji TGA2017 to szybko nadróbcie zaległości. Zapowiada się ciekawy shooter.

Igor Bebkiewicz

Bayonetta powraca! The Game Awards 2017 zaowocowało między innymi oficjalnym trailerem gry Bayonetta 3. Gra jest ekskluzywnym tytułem na konsole Nintendo Switch.

Igor Bebkiewicz

Prosto z The Game Awards 2017 mamy dla Was najnowszy, kinowy zwiastun gry Death Stranding od Hideo Kojimy i Normana Reedusa. Jeśli czekacie na tą produkcję to koniecznie obejrzyjcie ten zwiastun!

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje