Aktualności

YouTubeGwiazda YouTube'a oficjalnie ogłosiła koniec współpracy z Beme. Po tym jak CNN wykupiło aplikację za 25 mln Beme zostało przeobrażone w Beme News czyli kanał informacyjny. Oczywiście wtedy Casey jeszcze współpracował z CNN przy tym projekcie i miał być osobą, która byłaby odpowiedzialna za przyciągnięcie odpowiednio sporej grupy widzów. Tym samym CNN zakończył współpracę z Neistatem. Czarne chmury zebrały się teraz nad całym zespołem pracującym przy rozwoju Beme. Większość ludzi z ekipy straci pracę. O całej sytuacji Casey opowiedział w nowym filmie, który niedługo po publikacji zniknął z jego kanału. Niestety w sieci nic nie ginie.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

To było do przewidzenia, chociaż nie myślałem, że stanie się to tak szybko. Gural jako jeden z szczerze mówiąc "patostreamerów" postanowił wypowiedzieć wojnę Mirkom i Mirabelkom z Wykop.pl. Przygotował nawet specjalną grupę osób, która miała wykonywać odpowiednie zadania. Niestety nie przewidział chyba tego, że użytkownicy popularnego serwisu dobrze pamiętają o jego zachowaniu podczas streamów zarówno w stosunku do innych youtuberów jak i osób spotykanych na tzw. "ome". Dzisiaj youtuber postanowił zakończyć walkę z Wykop.pl.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Po wygranej walce z Joe Wellerem KSI ma ochotę zmierzyć się z kolejnym youtuberem. Wszystko wskazuje na to, że kolejnego przeciwnika mają wybrać widzowie zagranicznej gwiazdy YouTube'a. Zobaczcie co do powiedzenia o kolejnej walce ma sam JJ.

Igor Bebkiewicz

Dwóch youtuberów zgodnie z zapowiedzią zmierzyło się dziś w Copper Box Arena. Walkę wygrał KSI przez TKO w 3 rundzie. Stream udostępniony przez samego KSI oglądało w szczytowym momencie ponad 1,2 mln osób.

Igor Bebkiewicz

YouTube przetłumaczył tekst orędzia Mateusza Morawieckiego zupełnie nie tak jak powinien zmieniając przy tym jego sens. Niestety tu nie zawiodły tylko algorytmy YouTube'a...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Przygotowania do walki dwóch youtuberów idą pełną parą. Powstał nawet kanał na który będą dodawane materiały z treningów zarówno Daniela Magicala jak i Rafonixa.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Głośno ostatnimi czasy o nadchodzącej walce Rafonixa z Magicalem. Za granicą szykuję się walka KSI vs. Joe Weller. Ale to w Rosji youtuberzy rozwiązyją konflikty już od dawna poprzez walkę na ringu bądź w oktagonie. Zoomer przygotował ciekawy materiał wideo w którym przybliża kilka walk youtuberów z rosyjskiej części serwisu YouTube.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje