Aktualności

Horizon Zero DawnAloy, członek Eclipse Cultist, Watcher oraz Erend czyli bohaterowie gry od Guerrilla Games pojawią się niedługo w ofercie Funko. Wszyscy będą przedstawieni w formie winylowych figurek. Niestety nie znamy jeszcze oficjalnych cen jednak już teraz wiemy, że figurki będą dostępne u naszego partnera - Pop! Vinyl.

Dowiedz się więcej

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Guerrilla Games zapowiedziało, że dodatek Frozen Wilds do gry Horizon Zero Dawn trafi 7 listopada. To co już wiemy o nadchodzącym rozszerzeniu to, że zabierze ono nas do zaśnieżonych krain. Na E3 mogliśmy zobaczyć pierwszy trailer tego dodatku.

Igor Bebkiewicz

Już gracze mogą pobierać aktualizację 1.30, która dodaje upragniony New Game+, poziom trudności Ultra Hard dla hardcore'ów, możliwość malowania twarzy w barwy wojenne oraz mniejsze usprawnienia. Pozostaje nam wyczekiwać dodatku The Frozen Wilds, które przenosi nas na północne, zamrożone tereny.

Dowiedz się więcej
Krystian Rozwag

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje