Podczas Disney D23 Expo zaprezentowano krótki materiał wideo z którego możemy dowiedzieć się jak wygląda praca nad Star Wars Battlefront II od kulis. Premiera gry już 17 listopada.

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

EA wywiesza białą flagę. Z gry Star Wars: Battlefront II znikają mikropłatności. Co prawda tylko tymczasowo ale być może twórcy gry dopracują odpowiednio system aby nie krzywdził żadnego z grup graczy. Obecnie wszelkie ulepszenia będą zdobywane poprzez rozgrywkę.

Igor Bebkiewicz

Sprawa związana z mikropłatnościami w Star Wars Battlefront II jeszcze długo będzie ciągnęła się za Electronic Arts. Szczególnie przy premierach nowych gier. Mikropłatności w Star Wars Battlefront II mają jednak jeden naprawdę spory plus...

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Afery z Electronic Arts ciąg dalszy. Kolejny raz korporacja wydająca gry pogrywa sobie z graczami i jednocześnie swoimi klientami. Jednak tym razem chodzi o coś innego niż odblokowywanie bohaterów w grze. W związku z wybuchem afery związanej z SW: Battlefront 2 część graczy chciało zwrócić swoje gry zamówione przed premierą. Niestety Electronic Arts postanowiło usunąć opcję wycofywania pre-orderów w swoim serwisie/aplikacji. Można to nadal zrobić lecz potrzeba nieco cierpliwości. Obecnie aby zwrócić grę należy skontaktować się z supportem. Oczywiście pojawiła się odpowiedź EA (w tym momencie ma -2939 punktów) w temacie. EA tłumaczy, że opcja samodzielnego zwrotu dostępna jest jedynie gdy sprzedawca nie pobrał jeszcze opłaty za grę. W przeciwnym razie potrzebna jest pomoc supportu.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Po fali krytyki jaka wylała się na EA w związku z mikropłatnościami firma posłuchała graczy i wprowadziła zmiany w systemie odblokowywania bohaterów. Oficjalna odpowiedź EA na zarzuty graczy zebrała ponad 600 tys. minusów na Reddicie. To pewnie dało do myślenia komuś w EA. Od teraz odblokowanie Luke Skywalker i Darth Vader to wydatek po 15 tys. kredytów za postać. Wcześniej gracze musieli wydać po 60 tys. kredytów. Imperator Palpatine, Chewbacca i Leia Organa to wydatek po 10000 za postać. Natomiast Iden Versio od teraz to wydatek 5000 kredytów.

Igor Bebkiewicz

Historyczną liczbę minusów dostał komentarz na Reddicie będący oficjalną odpowiedzią na burzę wywołaną przez system mikropłatności. Gracze doszli do tego, że na odblokowanie jednego bohatera potrzeba 40 godzin gry. Jeśli nie macie tyle czasu to pozostaje wydać pieniądze za które kupicie wirtualną walutę. Przedstawiciel EA napisał w odpowiedzi na post gracza, że osoby odblokowujące postacie marnując na to 40 godzin powinny być z tego dumne, a nie powinny mieć żalu do twórców gry. W tym momencie komentarz ma -351k punktów.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Aby to potwierdzić XfactorGaming przetestował system progresji i loot boxów w grze. Wydał na nie 90 dolarów. Zakupione loot boxy pozwoliły mu na przyspieszony rozwój w trybie multiplayer. Jakie są tego efekty? Zobaczcie sami w wideo.

Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje