Podczas Disney D23 Expo zaprezentowano krótki materiał wideo z którego możemy dowiedzieć się jak wygląda praca nad Star Wars Battlefront II od kulis. Premiera gry już 17 listopada.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Wcale nie musicie płacić za specjalny dodatek. Na Nexus Mod pojawiła się modyfikacja zmieniająca kolor szat Vadera na różowy bądź biały (drugi mod). To właśnie przed takimi zmianami bronił się Blake Jorgensen - dyrektor finansowy EA. Więc gracze odpowiedzieli stworzeniem darmowej modyfikacji.

Igor Bebkiewicz

Najnowsze wiadomości od Electronic Arts donoszą, że twórcy gry Star Wars Battlefront II mogą wcale nie przywrócić do niej mikrotransakcji. To byłby zdecydowanie sukces graczy. W końcu to oni doprowadzili do tego, że mikropłatności zniknęły z SW:BF II.

Czytaj więcej

Na forum gry Star Wars: Battlefront 2 jeden z twórców gry zapowiedział wydanie aktualizacji, która będzie miała znaczący wpływ na farmienie wirtualnych kredytów za które można kupować ulepszenia. Przede wszystkim ma to zastopować oszustwa graczy, którzy będąc AFK generują sobie spore ilości wirtualnej waluty.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Ostatnio mogliście zobaczyć sposób na oszukanie gry przy pomocy gumek recepturek i pada, a dziś bardziej rozwinięty projekt. Przed Wami GRINDER - robot LEGO, który gra w Star Wars Battlefront 2.

Igor Bebkiewicz

Czy można jakoś przechytrzyć system gry tak aby nie wykrył on zmian w plikach ale przy tym zbierać jak najwięcej wirtualnej waluty? Jak widać na załączonym wideo da się. Wystarczy, że stworzy się robota, który przynajmniej częściowo będzie zachowywał się jak człowiek. Zobaczcie jak do tego podszedł jeden z użytkowników Reddita.

Wygląda na to, że najnowszy Battlefront okazał się grą gorszą od poprzedniej. Średnia ocen Star Wars Battlefront z 2015 roku wynosi 72/100. Natomiast po pojawieniu się oficjalnych recenzji i ocen Star Wars Battlefront II możemy potwierdzić, że nawet po wprowadzeniu przedpremierowych zmian gra wypada gorzej od jedynki. Średnia jej ocen zgromadzonych w serwisie Metacritic wynosi 69/100.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje