Aktualności

TechnologiaDokładnie 24 marca w Krakowie zostanie otwarty pierwszy salon Xiaomi nad Wisłą. Punkt będzie obecny w Centrum Handlowym Serenada. W dniu otwarcia odwiedzający sklep będą mogli liczyć między innymi na promocje oraz będą mogli zapoznać się z nowymi produktami chińskiego producenta.


Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

Electronic Arts zapowiedziało, że nowa gra z serii Battlefield trafi do sklepów jeszcze w tym roku, a dokładnie w październiku. Na razie to jedyne potwierdzone informacje na temat nowego Battlefielda. Zapewne na targach EA Play zobaczymy materiały z rozgrywki.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

The Boring Company zaczęło sprzedawać miotacze ognia. Wygląda na to, że było to bardzo dobre posunięcie nie tylko pod względem marketingowym ale i finansowym. Sprzedaż tych "gadżetów" wygenerowała 3,5 miliona dolarów.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

Z informacji do których dotarł redaktor Polygonu wynika, że Microsoft ma bardzo poważne plany co do rozwoju w branży gier. Pod uwagę brane jest nawet przejęcie takich firm jak Valve, Electronic Arts czy też PUBG Corp. Wiąże się to oczywiście z sporymi inwestycjami. W końcu samo Electronic Arts wycenione zostało na ok. 35 mld dolarów. Według analityków bieżący rok będzie bardzo ważny dla rozwoju Microsoftu. Stąd też podejrzenia o chęci przejęcia kilku firm z branży gier.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Kolejne ciekawe zastosowanie sztucznej inteligencji. Lyrebird jest sztuczną inteligencją, która na podstawie nagrania Twojego głosu stworzy jego cyfrową wersję brzmiącą prawie jak oryginał. Prawie ponieważ jest to wczesna wersja tej technologii.

Czytaj więcej
Igor Bebkiewicz

13 marca 2018 roku na rynek wejdzie gra Pure Farming 2018, a w niej miłośnicy pracy na roli znajdą aż 3 różne tryby gry. Oprócz tego w Pure Farming 2018 znajdziecie 20 różnych scenariuszy, które będą wyzwaniami trwającymi godzinę. Zamawiając w przedsprzedaży dostajecie gratis mapę Niemiec.

Igor Bebkiewicz

W pierwszym kwartale bieżącego roku na konsole Nintendo Switch trafić ma Castle of Heart. Jest to gra tworzona przez polskie studio 7levels. 20 różnych poziomów, 50 rodzajów broni, HD Rumble i mnóstwo niesamowitych walk - tym przede wszystkim chcą przyciągnąć twórcy gry posiadaczy konsol Nintendo Switch.

Polecane transmisje


Interesujące transmisje


Brak transmisji

Najpopularniejsze produkcje