AktualnościThe Sims 4 dostępne w Origin Access

The Sims 4

Gra The Sims 4 Digital Deluxe od dziś dostępna jest w ofercie Origin Access. Subskrypcję usługi możecie wykupić już za niecałe 15 złotych miesięcznie. Roczna subskrypcja kosztuje 79.99 zł.

Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Sprzedano 200 tys. kopii Day of Infamy! Gra dostała ciekawą aktualizację

Day of Infamy

Twórcy Day of Infamy mogą pochwalić się niemałym sukcesem. Gra osadzona w realiach drugiej wojny światowej sprzedała się w liczbie ponad 200 tysięcy kopii. Dlatego też otrzymała darmową aktualizację inspirowaną nowym filmem Christophera Nolana.

Igor Bebkiewicz

Tysiące ludzi nienawidzą już PlayStation Now. Sprawdź dlaczego!

PlayStation

W momencie pisania tego newsa załączony post z Reddita ma ponad 60 tys. głosów "w górę". Dotyczy on niczego innego jak działania PlayStation Now. Usługa ta powinna się nazywać PlayStation Later ponieważ po opłaceniu subskrypcji gracze muszą czekać w kolejce na to aby spokojnie streamować rozgrywkę jeśli gra zbyt dużo osób jednocześnie. Gracz może sobie w czasie oczekiwania pograć w coś innego, a w odpowiednim momencie, kiedy zwolni się dla niego miejsce zostanie powiadomiony notyfikacją.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Musisz obejrzeć ten zwiastun filmu Bright!

Netflix

Fantastyczny film "Bright" już 22 grudnia pojawi się na Netflixie. Za jego reżyserią stoi David Ayer, który był odpowiedzialny między innymi za Suicide Squad i End of Watch. Zapowiada się epicka produkcja.

Igor Bebkiewicz

Dziś rozpoczął się sezon 11 w Diablo III!

Diablo III: Reaper of Souls

Biorąc udział w 11 sezonie w Diablo III macie okazję na zdobycie zestawu klasowego "Dar Haedriga". Otrzymać może go każda klasa za ukończenie 2, 3 i 4 rozdziału. Do tego gracze mogą powalczyć o limitowane elementy ozdobne i postępy sezonowe.

Igor Bebkiewicz

Zobacz pierwszy gameplay z Skyrim na Switch

The Elder Scrolls V: Skyrim

Ekipa IGN wypuściła na YouTube pierwszy gameplay prezentujący rozgrywkę w The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji przeznaczonej na konsolę Nintendo Switch. Sprawdźcie jak na konsoli Nintendo wygląda gra wypuszczona na pozostałe platformy 6 lat temu.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje