AktualnościSterowniki do kart Nvidia gotowe na Project Cars 2 i Call of Duty: WW2

Call of Duty: WWII

Nvidia wypuściła najnowszą wersję swoich sterowników przygotowaną specjalnie dla Project Cars 2 i Call of Duty: WW2. Sterowniki obsłużą również Total War: Warhammer 2, EVE: Valkyrie – Warzone, FIFA 18, Forza 7 i otwartą betę Star Wars Battlefront 2.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Subskrybuj newsletter

Zaloguj się aby zapisać

Angielska wersja filmu "Niezwyciężeni" usunięta z YouTube!

YouTube

Historia tego jak Polska odzyskała wolność zawarta w krótkim filmie, który mogliśmy oglądać od kilku dni widocznie komuś bardzo się nie spodobała bądź zawierała treści objęte prawami autorskimi o czym zapomnieli twórcy wideo. Angielska wersja animacji, która zainteresowała już niemałą grupę ludzi z całego świata i w której jako narrator wystąpił Sean Bean została usunięta z oficjalnego profilu IPNtv. Po wejściu w link prowadzący do ang. wideo widoczny jest tylko napis: ""IPNtv: The ..." Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski." Dostępna jest nadal polska wersja z Mirosławem Zbrojewiczem w roli narratora.

Igor Bebkiewicz

South Park: The Fractured But Whole w złocie

Technologia

Twórcy South Park: The Fractured But Whole poinformowali, że gra uzyskała już status gold, a co za tym idzie wszystkie prace nad nią zostały zakończone. Z tej okazji pojawił się też nowy trailer.

Igor Bebkiewicz

Overwatch darmowy weekend!

Overwatch

Już dzisiaj o 20:00 naszego czasu powinna zostać udostępniona produkcja studia Blizzard na PC, Xbox One i PS4. Podczas darmowego weekendu będzie można grać z graczami, którzy posiadają pełną wersję. Do naszej dyspozycji dostaniemy w pełni funkcjonalną grę, która będzie ograniczona czasowo do niedzieli. Dołączcie do Overwatch!

Krystian Rozwag

Trailer serialu Wiedźmin od Netflix. Niestety fanowski ale i tak ciekawy

Netflix

Na temat serialu Wiedźmin od Netflix nie dostaliśmy od dłuższego czasu nowych informacji ale jak widać fani serii gier o Wiedźminie nie śpią i tworzą. Jedną z fanowskich prac możemy właśnie oglądać. Załączony trailer serialu został wykonany przez jednego z fanów.

Igor Bebkiewicz

Data premiery czy może trailer Red Dead Redemption 2? Rockstar szykuje niespodziankę

Technologia

Rockstar oficjalnie ogłosił dziś, że 28 września czyli w najbliższy czwartek otrzymamy coś specjalnego związanego z grą Red Dead Redemption 2. Być może będzie to data premiery gry, a może trailer. Zobaczymy już niedługo.

Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje