AktualnościRed Dead Redemption 2

Meksykański oddział Amazonu opublikował możliwą datę premiery Red Dead Redemption 2. Według informacji zawartych w opisie produktu nowa gra Rockstara miałaby pojawić się 12 czerwca 2018 roku. Dotąd nie została ta data potwierdzona przez twórców gry.

Igor Bebkiewicz

Figurki kolekcjonerskie oraz wyjątkowe breloki z gier, filmów, komiksów oraz bajek? Musisz je mieć! Od 15 zł po droższe wersje kolekcjonerskie. Błyskawiczna dostawa. Już teraz sprawdź ofertę figurek Pop! Vinyl.

IRL

W marcu ubiegłego roku głośno było o sprawie ojczyma, który rzucił córką o ścianę doprowadzając tym do poważnego uszczerbku na zdrowiu. Matka nie poinformowała lekarzy o zaistniałej sytuacji przez co dwuletnie dziecko zmarło po kilku dniach na stole operacyjnym. Prokuratura w Pile przedstawiła zarzut zabójstwa matce i ojczymowi dwuletniej Liliany.

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

VRChat

Społeczność graczy potrafi odpowiednio zareagować jeśli dochodzi do sytuacji podczas której jeden z kompanów z gry ma problemy ze zdrowiem. Tak też było w tym przypadku. Mężczyzna grający w VRChat dostał ataku drgawek. Pozostali gracze, którzy przebywali obok niego w wirtualnym świecie od razu zainteresowali się mężczyzną i próbowali mu w jakiś sposób pomóc. Cała akcja została nagrana przez jednego z graczy.

Igor Bebkiewicz

Monster Hunter World

Gracze z PlayStation 4 pokochali Monster Hunter World. Łącznie w czasie bety spędzili w grze aż 10 milionów godzin. Teraz przed graczami stoi wyzwanie w postaci finalnych testów beta. Te potrwają do 21 stycznia.

Igor Bebkiewicz

YouTube

Najnowszy challenge podbijający YouTube należy do grupy tych bardzo idiotycznych wyzwań jakie stawiają przed sobą youtuberzy. Tide Pod Challenge polega na rozgryzaniu w ustach kapsułek do prania. Przedstawiciele serwisu YouTube zareagowali i proszą o zgłaszanie takich filmów ponieważ łamią one zasady korzystania z serwisu. Rozgryzienie takiej kapsułki może wywołać komplikacje zdrowotne. Dlatego apelujemy nie próbujcie dołączać do tego wyzwania.

Igor Bebkiewicz

Okazje

Serwis GOG.com rozdaje przez najbliższe 48 godzin grę Carmageddon TDR. Poza promocją gra kosztuje 17,99 zł. Krwawe wyścigi Carmageddon TDR 2000 to gra, która wciąż ma niemałą grupę fanów. Promocja wystartowała z okazji pojawienia się Carmageddon: Max Damage bez zabezpieczeń DRM na GOG.com. Z kolei ten tytuł możecie kupić w promocji do 25 stycznia - rabat na tą grę wynosi 50 procent. Po kliknięciu Add to cart gra zostanie dodana do Waszej biblioteki na GOGu. Przygotujcie się na krwawe wyścigi!

Dowiedz się więcej
Igor Bebkiewicz

Interesujące transmisje


Najpopularniejsze produkcje