HEARTHSTONE


3.5

CONCEPT ART - DEATH KNIGHT REWERS

José Vega kolejny raz puścił wodzę fantazji i przygotował przykładowe rewersy kart nawiązujące do Death Knight'a. Każdy z pokazanych rewersów ma oznaczać 3 różne szkoły szkolenia Rycerzy Śmierci - Blood, Frost oraz Unholy. Tylko pozazdrościć talentu! Jak Wam się podobają takie rewersy?? Chcielibyście zobaczyć je w grze?
20.0

HEARTHSTONE W WERSJI DIABLO 3?

Aktualnie Hearthstone skupia się na temacie uniwersum Warcraft. Czy zobaczymy dodatkowe wersje z innych epickich tytułów firmy Blizzard? StarCraft? Diablo? Zobaczcie jak ktoś fantastycznie przerobił plansze pod diaboliczny klimat. Mega!
Xyz
2.1

DUŻY TURNIEJ OD VIAGAME

Już za miesiąc, a dokładnie między 10-tym, a 12-tym października odbędzie się duży turniej, gdzie w puli znajdzie się 20,000$. Na Viagame House Cup, zagra szesnastu zawodników, z czego połowa zostanie zaproszona, a druga będzie musiała walczyć w kwalifikacjach.
0.1

CHIŃSKA SCENA

Od oficjalnej premiery minęło około pół roku, a popularność Hearthstone rośnie w zadziwiającym tempie. Świetnym przykładem jest chińska scena, na której obecnie znajduje się dwustu profesjonalnych graczy oraz milion graczy w ogóle. Zawodnicy nie narzekają na nudę ponieważ rozgrywanych jest sześć dużych turniejów oraz liga. Dzieje się!
2.1

ALSEN Z NOWA DYWIZJĄ

Jedna z polskich organizacji postanowiła zainwestować w coraz bardziej popularną grę karcianą od Blizzarda - HeartStone. W szeregach ich nowej dywizji ALSEN Team znalazło się dwóch bardzo doświadczonych graczy, są to: Erik "Eroth" Kaleta oraz Wojciech "Theo" Buda. Życzymy sukcesów w nowym domu.
2.1

TIDESOFTIME WYGRYWA WEC 2014

Dziś zakończyły się rozgrywki w ramach World E-sport Championships 2014, turnieju z największą dotychczasową pulą nagród. W finale spotkał się ponownie Amerykanin z Koreańczykiem - Surrender. Po bardzo wyrównanym pojedynku TIDESOFTIME wygrał po raz drugi spotkanie z Azjatą 3:2, zgarniając tym samym 32,500$.
1.1

ŚMIESZNE I CIEKAWE ZAGRANIA W HEARTHSTONE

Właśnie pojawił się nowy filmik z serii "Hearthstone fails and funny moments of the week". Jeśli lubicie uczyć się na cudzych błędach to ten film będzie dla Was odpowiedni. Oprócz wpadek zobaczycie jeszcze zagrania, które warto powtórzyć we własnej grze, bo robią piorunujące wrażenie.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Hearthstone fails,
CZAS TRWANIA: 04:49
bdr
2.1

REWERS KART - WRZESIEŃ

Pojawił się zupełnie nowy rewers kart honorujący wrześniowe osiągnięcia. Tym razem oddalamy się od zmarzniętych krain korony świata, by na pirackich statkach płynąć ku innym kontynentom Azzeroth!
3.5

KOLEJNY DODATEK DO HEARTHSTONE?

Choć już Klątwa Naxxramas wprowadziła do Hearthstone trzydzieści nowych kart, to dla Blizzarda to wciąż mało. Jak podaje serwis IGN, pracownicy Zamieci intensywnie pracują nad kolejnym dodatkiem, który wprowadzi do gry około 100 nowych kart, które pozwolą zbudować nam jeszcze lepsze talie do pojedynków.
MATERIAŁ Z KANAŁU: IGN
CZAS TRWANIA: 00:56
bdr
1.5

JAK LOKALIZOWANY BYŁ HEARTHSTONE

Już od beta testów Hearthstone był dostępny w pełnej zlokalizowanej wersji. Jednym podobał się polski dubbing i tłumaczenie inni woleli pozostać przy oryginalnej ścieżce dźwiękowej. zarówno dla jednych i drugich, Blizzard przygotował ciekawy artykuł, w którym ujawnił sekrety powstawania lokalizacji swojej karcianki. Miłego czytania!
bdr