HEARTHSTONE


2.3

GOBLINY I GNOMY NA GAMEPLAY'U

Jeżeli chcecie zobaczyć nadchodzące rozszerzenie w akcji, to zapraszamy do sprawdzenia filmu poniżej.
ZOBACZ WIDEO
3.7

GOBLINY VS GNOMY - SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Dodatek został zapowiedziany, przyjrzyjmy się szczegółom. Oprócz nowych kart, rozszerzenie wprowadzi tryb widza, dzięki któremu będziemy mogli podglądać gry znajomych. Gra wprowadzi też nowy typ jednostki - mechy. Wiele osób ucieszy fakt, że nowe pakiety będę w tej samej cenie, co eksperckie - zarówno kupując za złoto jak i prawdziwe pieniądze. Na podlinkowanej stronie znajdziecie więcej informacji i całkiem sporo kart, które zasilą wasze kolekcje już niedługo.
2.1

FIREBAT MISTRZEM HEARTHSTONE WORLD CHAMPIONSHIPS

James "Firebat" Kostesich w wielkim finale zmierzył się z Wang "Tiddler Celestial" Xieyu nie dając mu szans wygrywając aż 3:0. Amerykanin za zwycięstwo otrzymał 100,000$ oraz statuetkę mistrzowską.
3.9

GOBLINS VS GNOMES - PIERWSZY DODATEK HEARTHSTONE

Curse of Naxxramas był jedynie przedsmakiem tego co nastąpi. Przed nami pierwszy pełnokrwisty dodatek do Hearthstone - Goblins vs Gnomes! Co więcej możemy się go spodziewać już w najbliższym miesiącu!
ZOBACZ WIDEO
2.9

MISTRZOSTWA ŚWIATA W HEARTHSTONE

Jeżeli chcecie zobaczyć zmagania w Hearthstone na najwyższym szczeblu, to koniecznie śledźcie wieczorami kanał podlinkowany do tego wpisu. Oczywiście możecie oglądać zmagania o każdej porze, bo przez dzień streamowane są retransmisje.
4.3

KONIEC Z BOTAMI W HEARHSTONE

Twórcy Hearthcrawlera wydali oficjalne oświadczenie w którym obwieszczają że kończą z tworzeniem botów do Hearthstone. Natomiast konta osób, które oszukiwały z wykorzystaniem botów będą zawieszone do końca roku.
4.7

HEARTHSTONE NA TELEFONY OPÓŹNIONY, ALE NA TABLETY BĘDZIE NIEDŁUGO

Jeśli chcieliście pograć w Hearthstone na iPhonach i smartfonach z Androidem, to mam złą wiadomość - wersja na te urządzenia została przełożona na przyszły rok. Jeżeli natomiast czekacie na wersje na tablety z zielonym robotem, to możecie się spodziewać Blizzardowej karcianki już niedługo, a przynajmniej tak twierdzi deweloper. Więcej szczegółów pod linkiem.
1.3

AKTUALIZACJA 1.2.0.6485 WPROWADZA KILKA ISTOTNYCH ZMIAN

Dzisiaj doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji gry. Jest parę istotnych zmian. Leeroy Jerkins będzie kosztować teraz 5 pkt many, a nie 4. Karta Łowcy - Wygłodniały Sęp kosztuje teraz 5 pkt many, a nie 2, ale zmieniają się również jego statystyki z 2/1 na 3/2. Pani i Panowie, czas uaktualnić swoje talie!
bdr
4.2

CONCEPT ART - DEATH KNIGHT REWERS

José Vega kolejny raz puścił wodzę fantazji i przygotował przykładowe rewersy kart nawiązujące do Death Knight'a. Każdy z pokazanych rewersów ma oznaczać 3 różne szkoły szkolenia Rycerzy Śmierci - Blood, Frost oraz Unholy. Tylko pozazdrościć talentu! Jak Wam się podobają takie rewersy?? Chcielibyście zobaczyć je w grze?
21.5

HEARTHSTONE W WERSJI DIABLO 3?

Aktualnie Hearthstone skupia się na temacie uniwersum Warcraft. Czy zobaczymy dodatkowe wersje z innych epickich tytułów firmy Blizzard? StarCraft? Diablo? Zobaczcie jak ktoś fantastycznie przerobił plansze pod diaboliczny klimat. Mega!
Xyz