HEARTHSTONE


3.9

HEARTHSTONE NA TELEFONY OPÓŹNIONY, ALE NA TABLETY BĘDZIE NIEDŁUGO

Jeśli chcieliście pograć w Hearthstone na iPhonach i smartfonach z Androidem, to mam złą wiadomość - wersja na te urządzenia została przełożona na przyszły rok. Jeżeli natomiast czekacie na wersje na tablety z zielonym robotem, to możecie się spodziewać Blizzardowej karcianki już niedługo, a przynajmniej tak twierdzi deweloper. Więcej szczegółów pod linkiem.
1.2

AKTUALIZACJA 1.2.0.6485 WPROWADZA KILKA ISTOTNYCH ZMIAN

Dzisiaj doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji gry. Jest parę istotnych zmian. Leeroy Jerkins będzie kosztować teraz 5 pkt many, a nie 4. Karta Łowcy - Wygłodniały Sęp kosztuje teraz 5 pkt many, a nie 2, ale zmieniają się również jego statystyki z 2/1 na 3/2. Pani i Panowie, czas uaktualnić swoje talie!
bdr
3.9

CONCEPT ART - DEATH KNIGHT REWERS

José Vega kolejny raz puścił wodzę fantazji i przygotował przykładowe rewersy kart nawiązujące do Death Knight'a. Każdy z pokazanych rewersów ma oznaczać 3 różne szkoły szkolenia Rycerzy Śmierci - Blood, Frost oraz Unholy. Tylko pozazdrościć talentu! Jak Wam się podobają takie rewersy?? Chcielibyście zobaczyć je w grze?
20.7

HEARTHSTONE W WERSJI DIABLO 3?

Aktualnie Hearthstone skupia się na temacie uniwersum Warcraft. Czy zobaczymy dodatkowe wersje z innych epickich tytułów firmy Blizzard? StarCraft? Diablo? Zobaczcie jak ktoś fantastycznie przerobił plansze pod diaboliczny klimat. Mega!
Xyz
2.2

DUŻY TURNIEJ OD VIAGAME

Już za miesiąc, a dokładnie między 10-tym, a 12-tym października odbędzie się duży turniej, gdzie w puli znajdzie się 20,000$. Na Viagame House Cup, zagra szesnastu zawodników, z czego połowa zostanie zaproszona, a druga będzie musiała walczyć w kwalifikacjach.
0.3

CHIŃSKA SCENA

Od oficjalnej premiery minęło około pół roku, a popularność Hearthstone rośnie w zadziwiającym tempie. Świetnym przykładem jest chińska scena, na której obecnie znajduje się dwustu profesjonalnych graczy oraz milion graczy w ogóle. Zawodnicy nie narzekają na nudę ponieważ rozgrywanych jest sześć dużych turniejów oraz liga. Dzieje się!
2.2

ALSEN Z NOWA DYWIZJĄ

Jedna z polskich organizacji postanowiła zainwestować w coraz bardziej popularną grę karcianą od Blizzarda - HeartStone. W szeregach ich nowej dywizji ALSEN Team znalazło się dwóch bardzo doświadczonych graczy, są to: Erik "Eroth" Kaleta oraz Wojciech "Theo" Buda. Życzymy sukcesów w nowym domu.
2.2

TIDESOFTIME WYGRYWA WEC 2014

Dziś zakończyły się rozgrywki w ramach World E-sport Championships 2014, turnieju z największą dotychczasową pulą nagród. W finale spotkał się ponownie Amerykanin z Koreańczykiem - Surrender. Po bardzo wyrównanym pojedynku TIDESOFTIME wygrał po raz drugi spotkanie z Azjatą 3:2, zgarniając tym samym 32,500$.
1.4

ŚMIESZNE I CIEKAWE ZAGRANIA W HEARTHSTONE

Właśnie pojawił się nowy filmik z serii "Hearthstone fails and funny moments of the week". Jeśli lubicie uczyć się na cudzych błędach to ten film będzie dla Was odpowiedni. Oprócz wpadek zobaczycie jeszcze zagrania, które warto powtórzyć we własnej grze, bo robią piorunujące wrażenie.
ZOBACZ WIDEO
bdr
2.3

REWERS KART - WRZESIEŃ

Pojawił się zupełnie nowy rewers kart honorujący wrześniowe osiągnięcia. Tym razem oddalamy się od zmarzniętych krain korony świata, by na pirackich statkach płynąć ku innym kontynentom Azzeroth!