Jakub
Mróz
STARSZE
WPISY
hearthstone OBSERWUJ 14

LIGA ODKRYWCÓW ROZPOCZĘŁA EKSPEDYCJĘ!

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj udostępniono nam pierwsze skrzydło nowej przygody o nazwie „Liga Odkryców”. W jej ramach zwiedzimy wiele starożytnych ruin i świątyń, oraz zmierzymy się z licznymi bossami. W pierwszym skrzydle o nazwie „Świątynia Ozyrysa” zawalczymy z Zinaarem i Faeriksem, by na końcu podjąć się próby ucieczki. Więcej detali dotyczących Świątyni Ozyrysa znajdziecie w załączniku.

Jakub
Mróz

automata OBSERWUJ 0

KONTYNUACJA NIER NOSI PODTYTUŁ AUTOMATA

Podczas targów w Paryżu w końcu zobaczyliśmy nieco więcej kontynuacji Nier będącej exclusivem dla PS4. Udostępniono nam trailer na bazie gameplayu i oficjalny podtytuł – Automata. Ten action JRPG ma śmigać w stałych 60 klatkach na sekundę, mimo że zwiastun jest w ledwie 30. Platinum Games jak zwykle dba o komfort rozgrywki.

Jakub
Mróz

detroit OBSERWUJ 0

DETROIT: BECOME HUMAN – NOWA GRA CAGE’A

Na wczorajszej scenie Sony, pojawił się znany wielu David Cage, twórca Fahrenheit i Heavy Rain. Przybył on, by zapowiedzieć swoją nową grę dla PS4 – Detroit: Become Human. Będzie ona opowiadała historię androida starającego się poznać samego siebie, szukając jednocześnie swego miejsca w świecie. Zapowiada się więc na sporo „imołszyns”. Pomysł gry wywodzi się oczywiście z dema technologicznego o nazwie „Kara”, które wypłynęło od studia kilka lat temu.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
primal OBSERWUJ 0

PRIMAL Z SPECJALNYM WYDANIEM PLAYSTATION 4

Do Europy trafi specjalna oferta konsoli PlayStation 4 z grą Far Cry: Primal. Zestaw zawierać będzie czarną konsolę z dyskiem 1TB, czarny kontroler DualShock 4 i fizyczną kopię gry. Premiera gry na PlayStation już 23 lutego. Nieznana jest jeszcze oficjalna cena zestawu ale prawdopodobnie wynosić będzie ok. 1600 PLN.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
mafia3 OBSERWUJ 4

ZOBACZCIE ŚWIETNE CONCEPT ARTY Z MAFII!

Studio 2K wie jak dbać o fanów.  Od jakiegoś czasu na oficjalnym profilu gry Mafia na Twitterze pojawiają się ciekawe concept arty z nadchodzącej produkcji. Na grafikach możecie zobaczyć zróżnicowany świat Mafii 3 od bagien w Luizjanie po ulice Nowego Orleanu.  Oficjalna data premiery jednak pozostaje nieznana. Tak czy inaczej grafiki robią wrażenie.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
catalyst OBSERWUJ 1

JESTEM FAITH – NOWY ZWIASTUN CATALYST

Dosyć długo Electronic Arts kazało nam czekać na nowy materiał z Mirror’s Edge Catalyst. Najnowszy trailer przybliża nam nieco zarys fabuły. Największym wrogiem Faith staję się Gabriel Kruger, którego też zobaczycie w materiale. Przy okazji wypuszczenia trailera pojawiły się również zapisy do testów beta gry. Na premierę w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC musimy poczekać do 26 maja.

Igor
Bebkiewicz
STARSZE
WPISY
hitman OBSERWUJ 2

NOWY TRAILER I BETA TESTY

W sieci pojawił się nowy trailer Hitmana, a wraz z nim data startu beta testów gry. Gwarantowany dostęp do bety jest tylko gdy zakupimy pre-order (po starcie testów zapewne pojawią się również inne możliwości) gry. Na PlayStation 4 testy gry z Agentem 47 w roli głównej rozpoczną się 12 lutego, a na PC (poprzez Steam) 19 lutego. W tej wersji otrzymamy do przejścia Prolog.

Igor
Bebkiewicz

wildlands OBSERWUJ 2

UBISOFT POKAZAŁ UKRYWANĄ PRZEZ 3 LATA GRĘ

Ghost Recon: Wildlands – taki tytuł nosi ukrywany przez ponad trzy lata projekt Ubisoftu, którym studio postanowiło zaskoczyć nas na tegorocznych targach E3. Akcja rozgrywać się będzie w Boliwii gdzie walczyć będziemy z narkotykowymi gangami. Wildlands to przede wszystkim wielki, otwarty świat w którym mamy mnóstwo zadań do wykonania. Daty premiery jeszcze nie znamy, ale gra pojawi się na PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Jakub
Mróz
STARSZE
WPISY
dreams OBSERWUJ 0

GODZINA TWORZENIA Z MEDIA MOLECULE

Dreams to zdecydowanie nietuzinkowa produkcja dla kreatywnych głów, chcących tworzyć własnę baśniowe krainy i historie. Jeśli w to nie wierzycie, to sprawdźcie najnowsze wideo z streamu, podczas którego członkowie studia Media Molecule tworzą przeróżne kreatury zaprojektowane przez ich wyobraźnie. Ciekawe tylko, czy masowi konsumenci podłapią tę produkcję.

Jakub
Mróz
STARSZE
WPISY
finalfantasyvii OBSERWUJ 0

KOLEJNE INFORMACJE Z WYWIADU

Niedawno informowaliśmy Was o szczegółach dot. remake’u FF VII, które wypłynęły z japońskiego magazynu. Dziś, prezentujemy kolejne nowinki od głów projektu, tym razem z bloga. Wszystkie postacie z gry będą mówić – możemy zapomnieć o festiwalu czytania kwestii. Musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość w kwestii mapy gry, ale twórcom zależy, żeby gracz widział wpływ bohaterów na świat. Cały projekt aktualnie jest w początkowych fazach rozwoju – obecnie zespół pracuje nad pomysłami dla systemu walki. No i jeszcze jedna drobnostka na koniec: powrócą minigierki!

PRZEGLĄDAJ MOBILNIE

Wiesz, że nasz serwis świetnie spisuje się mobilnie? Nasz specyficzny format wpisów idealnie nadaje się na krótkie przerwy i obserwowanie na bieżąco swoich ulubionych sekcji. Strona samodzielnie dopasuje się do Twojego urządzenia. Nawet sklep został przygotowany tak by obsługiwać urządzenia mobilne. Cały proces zakupów możesz przeprowadzić z wykorzystaniem tabletu czy telefonu.

Bądź na bieżąco z branżą, interesującymi wydarzeniami oraz co najważniejsze ze swoimi ulubionymi sekcjami. Obserwuj, oceniaj i przeglądaj wszystkie treści i dołączone materiały z taką samą funkcjonalnością jak wersję komputerową.

REJESTRACJA LOGOWANIE

POLECANE PRZEZ REDAKCJĘ
 • AKRACING BM-1282
  AKRACING BM-1282
  1292.00 zł
  1099.00 zł
 • AKRACING BM-1286
  AKRACING BM-1286
  1314.00 zł
  1249.00 zł
 • AKRACING BM-1288
  AKRACING BM-1288
  1314.00 zł
  1249.00 zł
 • AKRACING ML-1163
  AKRACING ML-1163
  1165.00 zł
  1049.00 zł
 • AKRACING ML-1166
  AKRACING ML-1166
  1081.00 zł
  1049.00 zł
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE
 • AKRACING ML-1174
  AKRACING ML-1174
  1351.00 zł
  1149.00 zł
 • AKRACING ML-1177
  AKRACING ML-1177
  1165.00 zł
  1049.00 zł
 • AKRACING BM-1281
  AKRACING BM-1281
  1314.00 zł
  1249.00 zł
 • AKRACING NC-1181
  AKRACING NC-1181
  1029.00 zł
  999.00 zł