HEARTHSTONE


1.0

JAK LOKALIZOWANY BYŁ HEARTHSTONE

Już od beta testów Hearthstone był dostępny w pełnej zlokalizowanej wersji. Jednym podobał się polski dubbing i tłumaczenie inni woleli pozostać przy oryginalnej ścieżce dźwiękowej. zarówno dla jednych i drugich, Blizzard przygotował ciekawy artykuł, w którym ujawnił sekrety powstawania lokalizacji swojej karcianki. Miłego czytania!
bdr
1.1

ŚMIESZNE MOMENTY Z HEARTHSTONA

Jesteś fanem Hearthstone'a? Ile razy zdarzyło Ci się popełnić śmieszne zagranie? Zobacz co przytrafiło się bohaterom... Nie... Tego się nie da zapowiedzieć, zobaczcie sami!
MATERIAŁ Z KANAŁU: Hearth Trolden
CZAS TRWANIA: 04:19
1.2

TRYB OBSERWATORA W DRODZE?

Podczas targów Gamescom, jeden z redaktorów gameinformera miał okazję porozmawiać z Yongiem Woo, producenta Blizzarda. Z wywiadu wynika, że twórcy pracują nad udostępnieniem trybu obserwatora. Chcesz pooglądać co na stole wyczynia kumpel? Być może niedługo będzie to możliwe. Czekacie na taką możliwość, czy wolicie, żeby wasze czyny zostały dla Was i dla przeciwnika?
bdr
1.0

LEŻE ŻMIJA MROZU OTWARTE!

Kolejne skrzydło Naxxramas stoi przed Wami otworem. Macie dość odwagi aby stawić czoła kolejnym sługom mrocznej Nekropolii. Pamiętajcie, ostatnim przeciwnikiem jest sam Kel'Thuzad. Mam nadzieję, że Wasze talie przetrwają walki z szefem wszystkich szefów przeklętego Naxxramas. Zatem do boju, kartomaniacy!
bdr
1.4

FENOMENALNE COMBO Z LEEROY'EM W ROLI GŁÓWNEJ

Nowe karty z dodatku Naxxramas pomogą stworzyć Wam na stole istne piekło. Spójrzcie co za pomocą legendarnego Leeroy'a i kilku nowych kart zdobytych w przeklętej nekropolii zrobił jeden z graczy.
MATERIAŁ Z KANAŁU: HysteriA
CZAS TRWANIA: 01:23
bdr
1.3

SPECJALNY REWERS KART DLA POSIADACZY WARLORDS OF DRAENOR

Jeśli jesteście aktywnymi graczami World of Warcraft, to na pewno planujecie zakupić najnowszy dodatek do tej gry. Dla tych, którzy zamówią edycję kolekcjonerską Warlords of Draenor, Blizzard przygotował dodatkową niespodziankę - nowy rewers kart do Heartstone.
bdr
5.9

COŚ INNEGO W HS

Nowa gra karciana do Blizzarda cieszy się coraz większą popularnością o czym może świadczyć coraz większa liczba turniejów oraz dywizji w poszczególnych profesjonalnych drużynach. Co byście powiedzieli gdyby można było zmienić skórkę gry, na przykład na taką jak w poniższym filmie? Uwierzcie mi... temu gościowi naprawdę musiało się nudzić?
MATERIAŁ Z KANAŁU: TheMis UnderstoodA
CZAS TRWANIA: 01:27
0.2

HYPERX INVITATIONAL - TURNIEJ OD WELLPLAYED

HyperX Invitational to turniej, w którym puli znalazło się 3,000$ oraz slot na Blizzcon Regional Qualifiers. Wszystko odbędzie się w przyszły weekend, a dokładnie 23-24 sierpnia. Do turnieju zaproszone 6 zawodników, dodatkowo 2 osoby dostaną się z kwalifikacji, w których zagrać może każdy zainteresowany.
1.1

KOLEJNA DYWIZJA W HS

Kolejna drużyna zaczyna zauważać potencjał nowej gry karcianej od Blizzarda. Tym razem to chińskie Vici Gaming postanowiło przyjąć czterech graczy. Wśród nich jest Xuwen "Infi" Wang, zwycięzca WCG 2009 w WarCrafta 3, a to już z pewnością nie pierwsza lepsza osoba.
0.1

CZWARTA CZĘŚĆ CURSE OF NAXXRAMAS

Dziś w nocy dodano czwartą część skrzydła Curse of Naxxrmas, która kosztuje 700g lub 5,99€. Jak Wam idzie pokonywanie przeciwników oraz zbieranie dodatkowych kart ?